RAMBLE HARNESS – oranžovočerná L


1 490 

Katalogové číslo: ramble-oc Kategorie: , ,

Více detailů o

Nepřehlédnutelný postroj pro psy v atraktivní barvě s nastavitelnými popruhy kolem krku a hrudníku. Díky rukojeti a třem připevňovacím bodům na vodítku je tento postroj velmi univerzální.
Tento postroj pro turistiku a každodenní nošení je vhodný zejména pro štěňata, protože je nastavitelný. Štěně proto může postroj používat po dlouhou dobu, i když stále roste. Velikosti se navzájem překrývají, takže při růstu lze použít stejný postroj. Ramble harness je také dobrou volbou pro psy se silnou stavbou těla. Ramble postroj je lehký a pohodlný. Klipy na obou stranách hrudníku usnadňují nasazení a sundání. Robustní svorky Duraflex ® mají zaoblené hrany pro lepší odolnost a lze je vyměnit, pokud by je štěně žvýkalo. Díky třem upevňovacím bodům je postroj Ramble multifunkční.
Kromě bodu připojení na zadní straně je pod břichem smyčka pro připojení na tahání. Na přední straně je třetí upevňovací bod pro mírný protitah. Postroj má na zadní straně rukojeť pro větší kontrolu. Rukojeť lze také použít jako pomůcku pro psa při překonávání překážek na silnici.
Ramble harness je vyroben z robustních materiálů a má na exponovaných místech výztuhu Hypalon. Postroj má povrch, který zabraňuje vsakování vody. Nastavitelné popruhy jsou vyrobeny z odolného a robustního popruhu bezpečnostního pásu. Zdá se, že mají reflexní materiál 3 ™ pro viditelnost ve tmě. D-kroužek na zadní straně je vyroben z hliníku.
Postroj Ramble je dodáván ve velikostech XS–XL, aby vyhovoval malým i velkým psům. Tento postroj pro psy je k dispozici v zelené a fialové barvě.
 

Velikost
XS
S
M
L
XL

Obvod krku
29-36 cm
36-48 cm
43-60 cm
51-69 cm
60-84 cm

Chest
40-58 cm
45-64 cm
58-90 cm
72-110 cm
74-126 cm

 
Technické parametry

Vnější a vnitřní materiál: Polyester ripstop
Uzavřená pěna
Popruh bezpečnostního pásu
Nylonový pás
Hliníkový D-kroužek
Zesílení Hypalonu
3M™ reflexní materiál
3 připevňovací body pro vodítko
Barva: oranžovočerná

 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

RAMBLE HARNESS - oranžovočerná
L - kvalitně Produktový přehled - levně 356004