Reedog FX-300 ohradník pro psy - 30 dnů na vyzkoušení

Reedog FX-300 ohradník pro psy


11 070 

Katalogové číslo: Z2125 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Reedog FX-300 ohradník pro psy – 30 dnů na vyzkoušení

Elektronický neviditelný ohradník od české firmy Reedog je vhodný pro všechny psy s váhou od 5kg do 90kg. Reedog FX-300 má možnost nastavení zóny v 10ti úrovních. Zónu můžete nastavit ve vzdálenosti od 30cm do 6 metrů. Pokud pes vstoupí do zakázané zóny, je upozorněn nejprve vibrací, pokud pokračuje dál, je napomenutý korekcí v podobě elektrostatického impulsu. Tato korekce se automaticky zvyšuje, podle toho jak se pes přibližuje do zakázané zóny. Obojek má celkem 3 úrovně od nejslabší po nejsilnější. Díky jedinečné technologii upozornění pomocí vibrací a postupně zesilující síly korekce ve 3 úrovních, je maximalizovaná efektivita, že pes neopustí zakázanou zónu. Obojek disponuje technologií DryDog, která zajišťuje maximální ochranu proti vniknutí vody. Obojek FX-300 je tak plně vodotěsný a ponořitelný až do 2 metrů. Kryt obojku je vyroben z  lisovaného a tvrzeného plastu, díky kterému je odolný proti nárazům, prasknutí či jinému mechanickému poškození.  Drát v balení u ohradníku Reedog FX-300 má průřez 0,75 mm2 a je tak vhodný pro instalace zahrad o obvodu až 2000 metrů. 
 
 Hlavní funkce

Vibrační upozornění a 3 úrovně impulsu
Nastavení zóny v 10ti úrovních (30cm až 6 metrů)
Možnost instalace až do obvodu 800 metrů
Vodotěsný a ponořitelný obojek do 2 metrů
Dlouhá výdrž baterie 1-2 měsíce
Zvuková signalizace přerušeného drátu
100m drátu , 5ks vlajek a adaptér v balení
Extra pevný nylonový obojek pro přijímač
Safety mód – bezpočností mód, který vypne obojek, pokud pes uvízne v korekční zóně na víc jak 10 vteřin
3 roky záruka
Krátké a dlouhé elektrody pro krátkosrsté a dlouhosrsté psy
Přijímač z tvrzeného plastu, který je odolný proti zničení
Vhodný pro malé i velké psy
Výrobek od České značky!

 
Typ korekce 
Ohradník Reedog FX-300 disponuje funkcí vibrace a impuls. Síla elektrostatického impulsu je automaticky zvyšováná ve 3 úrovních. Zamezí tak, utěku malých i velkých plemen psů.
 
Baterie a nabíjení
Přijímač u ohradníku FX-300 je osazen 6V baterií, která v obojku vydrží 1-2 měsíce. Nová baterie vychází na cca 50,-Kč, takže provoz ohradníku je velmi levný. 
  
Počet psů 
Reedog FX-300 je možné rozšířit pro neomezený počet psů. Stačí dokoupit další přijímače a ohradník bude fungovat na všechny psy.
 
Vodotěsnost 
Reedog FX-300 disponuje technologií DryDog, která zajištuje maximální ochrana proti vniknutí vody. Obojek je tak plně vodotěsný a ponořitelný až do 2 metrů. 
 
Drát v balení
Základní balení Reedog FX-300 obsahuje 100 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,5mm, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej přikoupit a snadno napojit, až do vzdálenosti 800 metrů. 
 
Nastavení zón
Reedog FX-300 má možnost nastavení zóny v 10ti úrovních. Zónu můžete nastavit ve vzdálenosti od 30cm do 6 metrů. Pokud pes vstoupí do zakázané zóny, je upozorněn nejprve vibrací, pokud pokračuje dál, je napomenutý korekcí v podobě impulsu, který se automaticky zvyšuje ve 3 úrovních.
 
Délka obojku
Reedog FX-300 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 75cm. Je tak vhodný pro nejmenší i největší plemena psů.
 
Váha a rozměry
Přijímač má šířku 6.6cm, výšku 2.7cm a hloubku 3.7cm a jeho váha je 50 gramů. Díky tomu je vhodný pro menší, střední i ta největší plemena psů.
 

Výhody

dlouhá výdrž baterie (550mAh)
funkce vibrace, impuls 
neomezený počet psů
nastavení zóny 30cm až 6m
3 úrovně impulsu 
ohraničení pozemku až do 2000m
výrobek od české firmy

Nevýhody

vyšší cena

Obsah balení

1x základna k ohradníku
1x adaptér pro základnu
1x přijímač 
1x obojek
1x testovací výbojka
2x spojka drátu
1x 100m drátu
50x vlaječky
2x Dlouhé elektrody
2x krátké elektrody
1x patice na výměnu elektrod
1x CZ, SK, PL manuál Tento produkt vyrobila značka Reedog. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Reedog FX-300 ohradník pro psy Reedog FX-300 ohradník pro psy