Reedog nabíjecí svíticí obojek pro malé

Reedog nabíjecí svíticí obojek pro malé, střední a velké psy


349 

Katalogové číslo: Z363 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Reedog nabíjecí svíticí obojek pro malé, střední a velké psy – 30 dnů na vyzkoušení

Svítící obojek pro malé a střední psy ve velikostech S – 22 až 40cm, M – 32 až 50cm, L – 42 až 60cm. 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy: žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá a zelená. Obojek má v sobě nabíjecí baterii, takže jej jednoduše dobijete přes USB kabel, který je součástí balení. 
Nestresujte se tím, že se vám váš čtyřnohý miláček ztratí na procházce v temném parku – pořiďte mu svítící LED obojek! Obojek spolehlivě ochrání vašeho psa nebo kočku před nepozorností řidičů. Navíc budete díky němu mít o vašem čtyřnohém miláčkovi vždy dokonalý přehled. Dny se pomaličku krátí a tma přichází pořád dřív a dřív. Mějte svého pejska nebo kočičku pořád pod kontrolou, i když se vám zaběhne od pouličního osvětlení. Díky svítícímu obojku se vám nikdy neztratí z dohledu. Svítící obojky jsou vyrobeny z nezávadného materiálu, který bude vašemu miláčkovi příjemný. Skládají se z nylonového popruhu, fluorescenčního popruhu, super jasné LED diody a optického vlákna. Ze zkušeností vyplývá, že psům a kočkám svítící ani blikající obojek nevadí a rychle si na něho zvykají (svícení a blikání vzhledem k umístění obojku nevnímají). Vyberte si klasický nebo nabíjecí, vyberte si z mnoha barev, typů i velikostí. Prostě ten pravý pro vašeho pejska nebo kočičku!
 

 
Funkce a barvy
Svítící obojek má 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy : žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá, zelená a bílá.
 
 
Baterie a nabíjení
Svítící obojek je napájen vyměnitelnou dobíjecí knoflíkovou baterií CR2032. Výdrž v provozu se pohybuje řádově okolo 3 až 5 dní. Poté můžete baterii jednoduše dobít přes USB kabel.
 
 
Délka obojku
Svítící led obojek nabízíme ve velikosti S, který má nastavitelnou délku obojku 22 až 40cm a velikosti M, který má délku obojku 32 až 50cm a ve velikosti L, který má délku obojku 42 až 60cm. Je tedy vhodný jak pro malé, tak střední a velké psy.
 
 
 
Výhody

nastavitelná délka obojku
3 druhy svícení
na výběr z mnoha barev
možnost výměny baterií
nabíjecí přes USB
kvalitní materiál

Nevýhody

nižší výdrž baterie

Obsah balení

Svítící obojek
Baterie
USB kabel
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka Reedog. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Reedog nabíjecí svíticí obojek pro malé, střední a velké psy Reedog nabíjecí svíticí obojek pro malé, střední a velké psy