Reedog Senza Basic samonavíjecí vodítko L 50kg / 5m páska, 6 barev červená


549 

Katalogové číslo: reedogsb-l-50 Kategorie: , ,

Více detailů o

Co bude na procházku s vaším pesanem lepšího než funkční samonavíjecí vodítko v super stylu? Reedog Senza L pro velké psy je jedinečné kvalitou řemeslného zpracování a díky ergonomické konstrukci vám padne do ruky jako ulité. Multipoziční páska zaručí volný pohyb v rozpětí celých 360°. Jediným tlačítkem zajistíte 3 mody brzdy. Výrobek je od české značky! Pro psy s váhou do 50 kg.
Vlastnosti vodítka Reedog Senza Premium L

Intuitivní ovládání jediným tlačítkem
Multi poziční páska proti zamotání 
3 režimy zabrždění
Konstrukce pro plynulé navíjení pásky
Extra pevná páska 
Ergonomický tvar pogumovaného madla
Stylový vzhled
Pevná chromovaná karabina 
4 druhy velikostí
Barevné varianty
Plemeno: akita inu, belgický ovčák, hovawart, labrador, zlatý retrívr

 
Samonavíjecí vodítko Reedog je spolehlivé na každém kroku!
 
Je jedno, kam se s chlupáčem vydáte, vodítko Reedog Senza vám kdekoliv zaručí pohodlné a snadné zacházení, a tím i spolehlivou kontrolu. Kdo má psa ví, že rychlá reakce často rozhodne o výsledku krizové situace nejen při vycházce.
 
Jediným stiskem: pohotová kontrola brzdy
Ať už vás zaskočí setkání s jiným psem, kolemjdoucí nebo projíždějící auto, vodítko Reedog Senza vám dovolí přesnou kontrolu pásky intuitivním ovládáním brzdového tlačítka. Jedním stiskem si tak pohotově přitáhnete, zastavíte nebo uvolníte speciální pásku vodítka, která se navíc v žádném úhlu pohybu nezamotá. Díky ergonomického držení madla máte brzdu vašeho vodítka doslova pod palcem. Možnost rychlé reakce je totiž přesně to, co do nečekaných situací při venčení vašeho psa potřebujete! Madlo je pogumované a nesmeká se v ruce.
 
Tahle multipoziční páska bude vaše láska…
Multipoziční funkce pásky znamená, že se v žádném úhlu tahu páska nezasekne. Váš pes se může vydat jakýmkoliv směrem, ale ani prudký pohyb vám nevezme nad páskou kontrolu. Procházejte se bez starostí a užívejte si jedinečný pocit volnosti. Vodítko se vašemu pohybu přirozeně přizpůsobí. Dobře cítit se tak budete nejen vy, ale i váš čtyřnohý parťák si vychutná venčení.
Páska je nejen pohodlnější variantou při venčení, ale tahle je navíc vyrobena z materiálu s vysokou odolností v tahu. Tkanina se vyznačuje výbornou schopností vydržet zátěž. Navíjecí mechanismus vodítka byl zkonstruován pro plynulé namotávání pásky bez zadrhnutí.
Nespornou předností vodítka je design, který vám dopřeje nejen styl, ale hlavně pohodlí! Funkční řešení vám nabídne ergonomické madlo. Pohodlný a jistý úchop k pohodlí při venčení prostě patří. U vodítka naleznete ještě kvalitní chromovanou karabinu pro připnutí k obojku psa.
 
Design, jaký si snadno zamilujete!
Když se v jediném produktu setká kvalita s moderní úpravou, tak si výsledek snadno zamilujete! Svěží,originální i praktický je proto i design vodítka Reedog Senza. Dostanete ho nejen ve čtyřech různých velikostech, ale i barevných variantách.
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Ergonomické madlo
Kontrola lanka jediným tlačítkem
Multipoziční funkce proti zkroucení a zaseknutí pásky v jakémkoliv úhlu
3 mody fixace pásky
Stylový design
Pogumované protiskluzové madlo

Žádné

 

Technické parametry

Typ
páskové

Délka
5 m

Materiál
plast

Velikost psa
do 50 kg

Rozměr
L 208x144x46 mm

Rozměr balení
L 242x239x48 mm

Váha vodítka
385 g

Obsah balení

1 x páskové samonavíjecí vodítko Reedog Senza Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Reedog Senza Basic samonavíjecí vodítko L 50kg / 5m páska, 6 barev
červená - kvalitně Produktový přehled - levně 352248