Reedog Senza Basic samonavíjecí vodítko M 20kg / 5m lanko růžová


429 

Katalogové číslo: reedog-m-l Kategorie: , ,

Více detailů o

Co bude na procházku s vaším pesanem lepšího než ultrapohodlné samonavíjecí vodítko v super stylu? Reedog Senza je vysoce kvalitní vodítko s ergonomickou konstrukcí, které vám padne do ruky jako ulité. Extra pevné lanko se nezamotá ani nezasekne v žádném úhlu. Jediným tlačítkem zajistíte 3 módy brzdy. 
 
Reedog Senza je vysoce kvalitní vodítko s ergonomickou konstrukcí, které vám padne do ruky jako ulité. Extra pevné lanko se nezamotá ani nezasekne v žádném úhlu. Jediným tlačítkem zajistíte 3 módy brzdy. Je jedno, kam se s chlupáčem vydáte, vodítko Reedog Senza vám kdekoliv zaručí pohodlné a snadné zacházení, a tím i spolehlivou kontrolu. Kdo má psa ví, že rychlá reakce často rozhodne o výsledku krizové situace nejen při vycházce. 
Design, jaký si snadno zamilujete!
Když se v jediném produktu setká kvalita s moderní úpravou, tak si výsledek snadno zamilujete! Svěží, originální i praktický je proto i design vodítka Reedog Senza. Dostanete ho nejen ve čtyřech různých velikostech, ale i v šesti barevných variantách. 
Extra pevné lanko proti zamotání!
Vodítka Reedog jsou osazena lankem, které se nikdy nepřekroutí a nezasekne. Lanko je vyrobeno z materiálu s vysokou odolností v tahu. Tkanina se využívá ve vojenství při výrobě padáků, proto se vyznačuje výbornou schopností vydržet zátěž. 
 
Jediným stiskem: pohotová kontrola brzdy
Ať už vás zaskočí setkání s jiným psem, kolemjdoucí nebo projíždějící auto, vodítko Reedog Senza vám dovolí přesnou kontrolu intuitivním ovládáním brzdového tlačítka. Jedním stiskem si tak pohotově přitáhnete, zastavíte nebo uvolníte speciální lanko vodítka, které se nikdy nezamotá.
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Ergonomické madlo
Kontrola lanka jediným tlačítkem
Extra pevné lanko 
3 mody fixace lanka
Stylový design

Žádné

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
 
Pro střední psy

Technické parametry

Barva
zelená

Typ
lankové

Délka
5 m

Materiál
plast

Velikost psa
do 20 kg

Rozměr
M 190x131x38 mm

Rozměr balení
M 220x218x40 mm

Váha vodítka
276 g

Obsah balení

1 x samonavíjecí vodítko Reedog Senza Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Reedog Senza Basic samonavíjecí vodítko M 20kg / 5m lanko
růžová - kvalitně Produktový přehled - levně 354345