Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko S 15kg / 5m lanko / bílo-černo-oranžové + 30 dní na vyzkoušení

Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko S 15kg / 5m lanko / bílo-černo-oranžové


299 

Katalogové číslo: Z33655 Kategorií: , , , , Štítek:

Více detailů o Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko S 15kg / 5m lanko / bílo-černo-oranžové + 30 dní na vyzkoušení

Reedog Senza je vysoce kvalitní vodítko s ergonomickou konstrukcí, které vám padne do ruky jako ulité. Extra pevné lanko se nezamotá ani nezasekne v žádném úhlu. Jediným tlačítkem zajistíte 3 módy brzdy. Je jedno, kam se s chlupáčem vydáte, vodítko Reedog Senza vám kdekoliv zaručí pohodlné a snadné zacházení, a tím i spolehlivou kontrolu. Kdo má psa ví, že rychlá reakce často rozhodne o výsledku krizové situace nejen při vycházce. 

Design, jaký si snadno zamilujete!
Když se v jediném produktu setká kvalita s moderní úpravou, tak si výsledek snadno zamilujete! Svěží, originální i praktický je proto i design vodítka Reedog Senza. Dostanete ho nejen ve čtyřech různých velikostech, ale i v šesti barevných variantách. 
Extra pevné lanko proti zamotání!
Vodítka Reedog jsou osazena lankem, které se nikdy nepřekroutí a nezasekne. Lanko je vyrobeno z materiálu s vysokou odolností v tahu. Tkanina se využívá ve vojenství při výrobě padáků, proto se vyznačuje výbornou schopností vydržet zátěž. 
Jediným stiskem: pohotová kontrola brzdy
Ať už vás zaskočí setkání s jiným psem, kolemjdoucí nebo projíždějící auto, vodítko Reedog Senza vám dovolí přesnou kontrolu intuitivním ovládáním brzdového tlačítka. Jedním stiskem si tak pohotově přitáhnete, zastavíte nebo uvolníte speciální lanko vodítka, které se nikdy nezamotá. Tento produkt vyrobila značka Reedog. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko S 15kg / 5m lanko / bílo-černo-oranžové Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko S 15kg / 5m lanko / bílo-černo-oranžové