Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko XS 8kg / 3m lanko bílá


349 

Katalogové číslo: reedog-xs-l Kategorie: , ,

Více detailů o

Co bude na procházku s vaším pesanem lepšího než ultrapohodlné samonavíjecí vodítko v super stylu? Reedog Senza je vysoce kvalitní vodítko s ergonomickou konstrukcí, které vám padne do ruky jako ulité. Extra pevné lanko se nezamotá ani nezasekne v žádném úhlu. Jediným tlačítkem zajistíte 3 módy brzdy. 
 
Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko XS 8kg / 3m lanko / růžové
Reedog Senza je vysoce kvalitní vodítko s ergonomickou konstrukcí, které vám padne do ruky jako ulité. Extra pevné lanko se nezamotá ani nezasekne v žádném úhlu. Jediným tlačítkem zajistíte 3 módy brzdy. Je jedno, kam se s chlupáčem vydáte, vodítko Reedog Senza vám kdekoliv zaručí pohodlné a snadné zacházení, a tím i spolehlivou kontrolu. Kdo má psa ví, že rychlá reakce často rozhodne o výsledku krizové situace nejen při vycházce. 
Design, jaký si snadno zamilujete!
Když se v jediném produktu setká kvalita s moderní úpravou, tak si výsledek snadno zamilujete! Svěží, originální i praktický je proto i design vodítka Reedog Senza. Dostanete ho nejen ve čtyřech různých velikostech, ale i v šesti barevných variantách. 
Extra pevné lanko proti zamotání!
Vodítka Reedog jsou osazena lankem, které se nikdy nepřekroutí a nezasekne. Lanko je vyrobeno z materiálu s vysokou odolností v tahu. Tkanina se využívá ve vojenství při výrobě padáků, proto se vyznačuje výbornou schopností vydržet zátěž. 
Jediným stiskem: pohotová kontrola brzdy
Ať už vás zaskočí setkání s jiným psem, kolemjdoucí nebo projíždějící auto, vodítko Reedog Senza vám dovolí přesnou kontrolu intuitivním ovládáním brzdového tlačítka. Jedním stiskem si tak pohotově přitáhnete, zastavíte nebo uvolníte speciální lanko vodítka, které se nikdy nezamotá.
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Ergonomické madlo
Kontrola lanka jediným tlačítkem
Extra pevné lanko 
3 mody fixace lanka
Stylový design

Žádné

 

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
 
Pro nejmenší psy
Pro malé psy

Technické parametry

Barva
růžová

Typ
lankové

Délka
3 m

Materiál
plast, pogumovaná rukojeť

Velikost psa
do 8 kg

Rozměr
XS 146x101x32 mm

Rozměr balení
XS 170x168x33 mm

Váha vodítka
140 g

Obsah balení

1x samonavíjecí vodítko Reedog Senza Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko XS 8kg / 3m lanko
bílá - kvalitně Produktový přehled - levně 354337