Reedog svítící obojek pro malé

Reedog svítící obojek pro malé, střední a velké psy


149 

Katalogové číslo: Z248 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Reedog svítící obojek pro malé, střední a velké psy – 30 dnů na vyzkoušení

Svítící obojek pro psy o velikostech S, M, L a XL s nastavitelnou délkou obojku 35 až 62cm. 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy: oranžová, červená, růžová, modrá, zelená a bílá.
Nestresujte se tím, že se vám váš čtyřnohý miláček ztratí na procházce v temném parku – pořiďte mu svítící LED obojek! Obojek spolehlivě ochrání vašeho psa nebo kočku před nepozorností řidičů. Navíc budete díky němu mít o vašem čtyřnohém miláčkovi vždy dokonalý přehled. Dny se pomaličku krátí a tma přichází pořád dřív a dřív. Mějte svého pejska nebo kočičku pořád pod kontrolou, i když se vám zaběhne od pouličního osvětlení. Díky svítícímu obojku se vám nikdy neztratí z dohledu. Svítící obojky jsou vyrobeny z nezávadného materiálu, který bude vašemu miláčkovi příjemný. Skládají se z nylonového popruhu, fluorescenčního popruhu, super jasné LED diody a optického vlákna. Ze zkušeností vyplývá, že psům a kočkám svítící ani blikající obojek nevadí a rychle si na něho zvykají (svícení a blikání vzhledem k umístění obojku nevnímají). Vyberte si klasický nebo nabíjecí, vyberte si z mnoha barev, typů i velikostí. Prostě ten pravý pro vašeho pejska nebo kočičku!
 

 
Funkce a barvy
Svítící obojek má 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy : žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá, zelená a bílá.
 
 
Baterie a nabíjení
Svítící obojek je napájen vyměnitelnou knoflíkovou baterií CR2032. Výdrž v provozu se pohybuje řádově okolo 1 až 3 měsíců. Především záleží na kvalitě použitých baterií.
 
 
Délka obojku
Svítící led obojek nabízíme ve velikosti S, který má nastavitelnou délku obojku 35 až 43cm, velikosti M s délkou 40 až 48cm, velikosti L s délkou 45 až 52cm a velikosti XL s délkou 52 až 60cm. Díky široké škále velikostí je tento obojek vhodný jak pro malé, střední tak i velké psy.
 
 
Výhody

nastavitelná délka obojku
3 druhy svícení
výdrž až 3 měsíce
na výběr z mnoha barev
možnost výměny baterií
kvalitní materiál

Nevýhody

nutnost měnit baterie

Obsah balení

Svítící obojek
Baterie
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka Reedog. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Reedog svítící obojek pro malé, střední a velké psy Reedog svítící obojek pro malé, střední a velké psy