Regenerační bylinný krém SENSISHEA pro velmi citlivou pleť 100 ml


333 

Katalogové číslo: 2050 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační bylinný krém pro každodenní péči o normální pokožku každého věku.

Bylinný obličejový balzám, nebo-li bezvodý krém je vhodný pro péči o velmi citlivou pleť.Éterické oleje z heřmánku římského, jalovce, levandule a santalového dřeva napomáhají optimalizovat funkce pokožky. Spolu s bambuckým máslem, oleji ze lnu, jojoby, brutnáku, vitaminy A, E a lecitiny představují jedinečný základ.Použití je podobné jako u regeneračních olejů. Napomáhá optimalizaci funkce pokožky. Ochraňuje pokožku před škodlivými vlivy prostředí.Velmi aktivně zjemňuje pleť.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Sheabutter /bambucké máslo/
JALOVEC EXTRA Éterický olej
LEVANDULE EXTRA Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační bylinný krém SENSISHEA pro velmi citlivou pleť
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355492