Regenerační fluid GOTHEA AMO s arnikou 30 ml


1 558 


Více detailů o

Regenerační fluid s arnikou ke každodenní péči o pokožku s ekzémy nebo otoky.

Jemný lecitínový fluid dobře vstřebatelné konzistence s lehkou květinovou vůní tvoří především arnikový olej, olivový olej, lněný olej, mořská sůl a vitamíny. Protizánětlivý a regenerační účinek použitých surovin podporuje ylangový olej, tymiánový olej a mateřídouškový olej. Pro intenzivnější látkovou výměnu a podporu fyziologických funkcí pokožky je zde přítomna mořská sůl a grepový olej. Díky použitým surovinám je fluid vhodný také na drobné otoky kolem očí. Lecitinová emulze regeneruje pokožku a posiluje stěny poškozených vlásečnic, což fluid předurčuje i pro aplikaci u zarudlé pokožky či pokožky postižené rozšířenými cévkami.

Použití
Přiměřené množství fluidu jemně vetřete do očištěné, mírně vlhké pokožky.

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Arnikový olej
YLANG YLANG Éterický olej
Mořská sůl

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační fluid GOTHEA AMO s arnikou
30 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355306