Regenerační fluid GOTHEA DREAM na vrásky 30 ml


525 

Katalogové číslo: dream-1972 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační fluid vhodný k péči o zralou pokožku a zmírnění tvorby vrásek.

Olivový olej, olej z pšeničných klíčků a andské růže spolu s lecitíny vytváří jemnou lecitínovou emulzi, která díky obsaženým složkám podpořeným působením vitamínu E blahodárně regeneruje pokožku. Podporu fyziologických funkcí pokožky zajišťují také oleje z mrkvových semen, vratiče, jalovce a santalového dřeva. Svým složením a fyziologickým působením na pokožku může zmírnit tvorbu vrásek.Přípravek je vhodný nejen pro péči o zralou pokožku, ale i pro péči o pokožku dlouhodobě vystavenou slunečním paprskům.GOTHEA DREAM není opalovacím přípravkem.

Použití
Přiměřené množství fluidu jemně vetřete do očištěné, mírně vlhké pokožky.

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Olej z pšeničných klíčků
MRKEV-SEMENA Éterický olej
Vitamín E

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační fluid GOTHEA DREAM na vrásky
30 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355312