Regenerační krém AKNETTE při výskytu akné 50 ml


330 

Katalogové číslo: 2025 Kategorie: , ,

Více detailů o

Speciální regenerační krém bylinné vůně pro ošetření pokožky při výskytu akné.

Speciální bylinný krém lehce kořeněné vůně k péči o pokožku se záněty, zvláště pak akné.Vzhledem k použitým éterickým olejům z hřebíčku, čajovníku a tymiánu se může dostavit pocit uvolnění a tlumení vnímání bolesti. Použitá kompozice éterických olejů podporuje fyziologii pokožky, ošetřuje mazové žlázy.V případě zvýšené činnosti mazových žláz dochází k přemnožení nežádoucích bakterií. Ty pak mohou být důvodem nepříjemných zánětlivých procesů. Přípravek může být nápomocen jako ochrana před dalšími původci zánětlivých procesů.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Sezamový olej
HŘEBÍČEK Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém AKNETTE při výskytu akné
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355478