Regenerační krém ALOE VERA pro normální až velmi citlivou pleť. 50 ml


416 

Katalogové číslo: 2031 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační osvěžující krém s aloe vera pro citlivou pokožku pro navrácení mladistvého vzhledu po působení vlivů životního prostředí.

Mastný regenerační krém lehké bylinné vůně pro péči o sušší citlivou pokožku.Základ krému tvoří bambucké máslo, včelí vosk, oleje z rýžových klíčků a aloe vera podporující fyziologii pokožky v oblasti hydratace. Oleje z meduňky lékařské, lavandinu a bulharské růže tvoří kompozici prospěšnoupro optimalizaci kožních funkcí.Přípravek pokožku uklidňuje, regeneruje, udržuje ji vláčnou, hebkou, sametovou. 

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Aloe vera olej
Sheabutter /bambucké máslo/
Rýžový olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém ALOE VERA pro normální až velmi citlivou pleť.
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355499