Regenerační krém ČAJOVNÍKOVÝ pro aknózní pleť 50 ml


216 

Katalogové číslo: 2029 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační krém s čajovníkovým olejem pro pokožku mladistvých se záněty a akné.

Multiaktivní krém s obsahem éterického oleje z australského čajovníku je vhodný zejména pro péči o problematickou pokožku se sklony k akné u mladistvých.Čajovníkový olej je známý svými protizánětlivými a protiplísňovými účinky. Oleje z citrónu, lavandinu, mateřídoušky, bulharské růže a hřebíčku spolus čajovníkem tvoří kompozici s výrazným antimikrobiálním účinkem.Olej z vlašských ořechů a jojoby, včelí vosk a vitamín E vytváří základ krému zvláčňujícího pokožku.Může být používán k péči o pokožku s drobným poraněním, odřeninamiči po bodnutí hmyzem. Nápomocen může být při kožních infekcích a plísních.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Včelí vosk – žlutý
ČAJOVNÍK Éterický olej
Sójový olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém ČAJOVNÍKOVÝ pro aknózní pleť
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355496