Regenerační krém ČAJOVNÍKOVÝ SPF6 pro aknózní pleť 50 ml


234 

Katalogové číslo: 2030 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační krém s čajovníkovým olejem a ochranným faktorem 6 pro pokožku mladistvých se záněty a akné.

Multiaktivní krém s obsahem oleje z australského čajovníku je vhodný zejména pro péči o problematickou pokožku se sklony k akné u mladistvých.Čajovníkový éterický olej je známý svými protizánětlivými, protiplísňovými účinky. Oleje z citrónu, lavandinu, mateřídoušky, bulharské růže a hřebíčku spolu s čajovníkem tvoří kompozici se silnými antimikrobiálními účinky.Olej z vlašských ořechů, jojoby, včelí vosk a vitamín E vytváří základ krému zvláčňujícího pokožku.Může být používán k péči o pokožku s drobným poraněním, odřeninamiči po bodnutí hmyzem. Nápomocen může být při kožních infekcích a plísních.Regenerační krém s ochranným faktorem není náhradou za opalovací přípravky.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

ČAJOVNÍK Éterický olej
Včelí vosk – žlutý
Sójový olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém ČAJOVNÍKOVÝ SPF6 pro aknózní pleť
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355456