Regenerační krém CITRÓNOVO-MRKVOVÝ osvěžující 100 ml


556 

Katalogové číslo: 2003 Kategorie: , ,

Více detailů o

Jemný regenerační krém s osvěžující citrusovou vůní pro intenzivní regeneraci pokožky.

Jemný krém s osvěžujícím účinkem a příjemnou citronovou vůní vhodný pro péči o citlivou pokožku.Základ krému tvoří oleje z pupalky, slunečnice, mandle, jojoby, vitamíny E, A a panthenol. Vitamín C chrání pokožku před působením volných radikálů regeneruje, obnovuje její pružnost a sjednocuje barevný tón (má zesvětlující schopnosti).Vzhledem k obsaženým éterickým olejům je krém vhodný pro ošetření pleti s drobnými oděrkami a pihami. Éterický olej z citronové kůry se vyznačuje stahujícími účinky, zlepšuje celkový tonus pleti, je vhodný pro použití v přípravcích pro pleť mastnou, nečistou, ochablou, s rozšířenými póry.Olej z mrkvových semen obnovuje pružnost pokožky, povzbuzuje proudění lymfy, tonizuje, pročišťuje a revitalizuje.Po aplikaci regeneračního krému se pokožka neleskne, není mastná.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

CITRON Éterický olej
Pupálkový olej
Vitamín E

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém CITRÓNOVO-MRKVOVÝ osvěžující
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355461