Regenerační krém CITROSE osvěžující krém při zánětlivých projevech 100 ml


545 

Katalogové číslo: 2027 Kategorie: , ,

Více detailů o

Osvěžující regenerační krém bylinné vůně pro péči o unavenou pokožku při zánětlivých projevech.

Bylinný krém osvěžující, lehce hořce květinové vůně k péči pro normální, lehce unavenou pokožku.Bambucké máslo, oleje z pšeničných klíčků, olivový, sezamový olej, mandlový, spolu s vitamínem E, A, panthenolem a lecitiny tvoří základ jemného přípravku podporujícího fyziologii pokožky. Oleje z růžové palmy, šalvěje lékařské a litsey cubeby napomáhají optimalizaci pokožky a harmonizují kožní mazové žlázy.Po aplikaci je pokožka hebká, jemná, sametová. 

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

LITSEA CUBEBA Éterický olej
RŮŽOVÁ PALMA Éterický olej
ŠALVĚJ Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém CITROSE osvěžující krém při zánětlivých projevech
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355470