Regenerační krém LEVANDULOVÝ SPF6 pro stresovanou pleť 50 ml


372 

Katalogové číslo: 2015 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační levandulový krém SPF 6 s uklidňujícími účinky pro citlivou pokožku.

Jemný bylinný levandulový krém pro péči o všechny typy pokožky, především však o tu citlivou.Oleje z levandule a čajovníku mu propůjčují uklidňující a protizánětlivé účinky. Krém aktivně napomáhá regeneraci namáhané, stresované pokožkys malými zánětlivými projevy, optimalizuje fyziologické funkce kůže.Lze jej použít při péči o pokožku s drobnými popáleninami.Regenerační krém s ochranným faktorem není náhradou za opalovací přípravky.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Olej z vlašských ořechů
Olej z pšeničných klíčků
LEVANDULE EXTRA Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém LEVANDULOVÝ SPF6 pro stresovanou pleť
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355487