Regenerační krém mateřídouškový QUENDEL pro zánětlivou pleť 50 ml


343 

Katalogové číslo: 2016 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační mateřídouškový krém pro péči o problematickou pleť se záněty a drobnými poraněními.

Speciální bylinný krém s mateřídouškou určený k péči o problematickou pleťs výskytem drobných zánětů, akné nebo s oděrkami vzniklými napříkladpo holení.Mateřídouškový éterický olej je díky obsahu tymolu a karvakrolu mimořádně silným antiseptikem.Krém má jemnou bylinnou vůni, podporuje látkovou výměnu. Při pravidelném používání podporuje fyziologické funkce kůže.Po používání je pokožka jemná, hebká, vláčná. 

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

JOJOBOVÝ OLEJ
MATEŘÍDOUŠKA Éterický olej
Vitamín E

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém mateřídouškový QUENDEL pro zánětlivou pleť
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355450