Regenerační krém NEROLI pro citlivou pokožku 50 ml


436 

Katalogové číslo: 2039 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační krém s olejem z pomerančových květů pro citlivou pokožku.

Bylinný krém s olejem z pomerančových květů pro regeneraci normální a sušší pokožky.Rostlinné oleje zajišťují zvýšenou schopnost pronikání účinných látekdo pokožky. Přípravek přispívá k regeneraci pokožky a její vitalitě.Éterický olej z pomerančových květů působí jako antidepresivum, napomáhá koncentraci, harmonizuje, zklidňuje, uzemňuje emoce, dodává sílu, klid.Je lehkým afrodiziakem, euforizujeje, přináší naději, radost, uklidňuje.Ochraňuje pokožku před škodlivými vlivy prostředí. Udržuje pleť vláčnou.  

Použití
Před použitím krému odličte pokožku HY-ODLIČOVACÍM OLEJEM a ošetřete pleťovou vodou nebo tonikem. 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Včelí vosk – žlutý
NEROLI Éterický olej
JOJOBOVÝ OLEJ

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém NEROLI pro citlivou pokožku
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355476