Regenerační krém OLIVOVÝ pro citlivou pokožku 100 ml


457 

Katalogové číslo: 2018 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační krém s olivovým olejem pro péči o citlivou pokožku.

Jemný mastný bylinný krém vhodný pro péči o jemnou, citlivou až přecitlivělou pokožku.Základní složkou krému je bambucké máslo a olivový olej. Složky rostlinného původu mají lehce podmanivou až exotickou vůni. Nezanechávají na povrchu pokožky pocit mastnoty.Pravidelným používáním se pleť zjemňuje a zvláčňuje. Vyšší obsah tuků předurčuje používání krému v nepříznivých klimatických podmínkách,při chladném větrném počasí i v suchém slunečném klimatu.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Olivový olej
Včelí vosk – žlutý
Sheabutter /bambucké máslo/

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém OLIVOVÝ pro citlivou pokožku
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355465