Regenerační krém ROSEANA pro suchou pokožku 100 ml


726 

Katalogové číslo: 2022 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační krém s olejem z bulharské růže pro suchou pokožku a první vrásky.

Regenerační krém s éterickým olejem z bulharské růže vhodný k péči o zralou, citlivou pokožku s jemnými vráskami.Bambucké a mangové máslo spolu s oleji z jader andské růže, pšeničných klíčků a mandle tvoří základ krému, který optimalizuje funkce pokožky a udržuje ji vláčnou. Olej z bulharské růže intenzivně podporuje suchou pokožku, regeneruje podkoží a díky tomu udržuje pleť mladistvou a bez hlubokých vrásek.Krém působí harmonizačně, tonizuje, uklidňuje.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Mandlový rostlinný olej
Olej z pšeničných klíčků
RŮŽE Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém ROSEANA pro suchou pokožku
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355486