Regenerační krém ROSEANA SPF6 pro suchou pokožku 50 ml


533 

Katalogové číslo: 2023 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační krém s olejem z bulharské růže a ochranným faktorem 6 pro suchou pokožku a první vrásky.

Regenerační krém s olejem z bulharské růže vhodný k péči o zralou, citlivou pokožku s jemnými vráskami.Bambucké a mangové máslo spolu s oleji z jader andské růže, pšeničných klíčků a mandle tvoří základ krému, který optimalizuje funkce pokožky a udržuje ji vláčnou. Olej z bulharské růže intenzivně podporuje suchou pokožku, regeneruje podkoží a díky tomu udržuje pleť mladistvou a bez hlubokých vrásek.Krém působí harmonizačně, tonizuje, uklidňuje.Regenerační krém s ochranným faktorem není náhradou za opalovací přípravky.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Olej z pšeničných klíčků
RŮŽE Éterický olej
Mandlový rostlinný olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém ROSEANA SPF6 pro suchou pokožku
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355481