Regenerační krém SANTALIA pro všechny druhy pleti 50 ml


299 

Katalogové číslo: 2011 Kategorie: , ,

Více detailů o

Lehký regenerační mandlový krém jemné bylinné vůně pro mladistvý vzhled pokožky.

Jemný regenerační krém s mandlovým olejem pro péči o normální a citlivou pokožku.Základ krému tvoří mangové máslo, mandlový olej, včelí vosk spolu s vitamíny A, E a lecitiny. Oleje ze santalu a pelargonie tvoří neobvyklou kompozici podporující regeneraci pokožky a její kožní mikrobiom. Použité složky jsou známy svými protizánětlivými účinky a osvědčily se i v použití při lehkých ekzémech, podporují optimalizaci pokožky, udržení mladistvého vzhledu.Pokud se nemůžete při změně značky kosmetiky rozhodnout, který krém vybrat, bude SANTALIA vhodnou volbou. 

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Včelí vosk – žlutý
Mandlový rostlinný olej
Mangové máslo

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém SANTALIA pro všechny druhy pleti
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355462