Regenerační krém SANTALIA SPF6 pro všechny druhy pleti 50 ml


332 

Katalogové číslo: 2012 Kategorie: , ,

Více detailů o

Lehký regenerační mandlový krém jemné bylinné vůně s ochranným faktorem 6 pro mladistvý vzhled pokožky.

Jemný regenerační krém s mandlovým olejem pro péči o normální a citlivou pokožku.Základ krému tvoří mangové máslo, mandlový olej, včelí vosk spolu s vitamíny A, E a lecitiny. Oleje ze santalu a pelargonie tvoří neobvyklou kompozici podporující regeneraci pokožky a její kožní mikrobiom. Použité složky jsou známy svými protizánětlivými účinky a osvědčily se i v použití při lehkých ekzémech, podporují optimalizaci pokožky.Pokud se nemůžete při změně značky kosmetiky rozhodnout, který krém vybrat, bude SANTALIA vhodnou volbou.Regenerační krém s ochranným faktorem není náhradou za opalovací přípravky, avšak chrání pokožku před nadměrnými dávkami ultrafialového záření.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Mangové máslo
Včelí vosk – žlutý
Mandlový rostlinný olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém SANTALIA SPF6 pro všechny druhy pleti
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355494