Regenerační krém SHEA-MELLISEA pro pokožku s ekzémem 50 ml


361 

Katalogové číslo: 2033 Kategorie: , ,

Více detailů o

Regenerační krém s meduňkovým olejem pro péči o pokožku s ekzémem.

Jemný lecitinový krém bylinné meduňkové vůně pro péči o citlivou pokožku.Základ zklidňujícího krému tvoří bambucké máslo, oleje z vlašských ořechů, mandle, jojoby, tamanu a lněný olej. Uklidňující účinky přípravku jsou dány především obsaženými oleji z meduňky a levandule.Krém harmonizuje podrážděnou citlivou pokožku, snižuje napětí a regeneruje. Olej z mrkvových semen zajišťuje část silných regeneračních účinků, které krém má. Vzhledem k tomu může být používán na ekzematickou pokožku.Neobsahuje olej z pšeničných klíčků, tudíž je určen i pro lidi s intolerancí.

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Olej z vlašských ořechů
Sheabutter /bambucké máslo/
MEDUŇKA INDICUM Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém SHEA-MELLISEA pro pokožku s ekzémem
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355489