Regenerační krém TAMANU DERM pro zralou sušší pleť 50 ml


699 

Katalogové číslo: 2032 Kategorie: , ,

Více detailů o

Mastný regenerační krém s tamanu olejem pro zralou a sušší pleť.

Hutný, mastný krém s tamanovým olejem pro péči o velmi suchou,  zralou, citlivou, pokožku.Zvláštností tamanového oleje je vůně podobná smilu nebo „koření magi“ a vysoký podíl pryskyřic. Jeho silnou stránkou jsou především imunostimulační, protizánětlivé a regenerační účinky.Éterické oleje z mrkvových semen, z meduňky indické, tymiánu, růže a šalvěje tvoří synergickou kompozici, která nejen podporuje regeneraci, ale také harmonizuje.Díky účinným látkám krém podporuje fyziologické funkce pokožky. 

Použití
1-2x denně aplikujte na omytou pokožku 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Tamanu olej
MEDUŇKA INDICUM Éterický olej
Lněný olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační krém TAMANU DERM pro zralou sušší pleť
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355474