Regenerační pleťová maska LECITIN W/O pro všechny typy pleti 100 ml


439 

Katalogové číslo: wo-2402 Kategorie: , ,

Více detailů o

Lecitínová regenerační pleťová maska pro péči o pleť a oční okolí.

Neutrální lecitínová maska jemné krémové konzistence obsahující rostlinné oleje s vícenásobně nenasycenými mastnými kyselinami, lecitíny a vitamínovým komplexem. Použít ji lze na všechny typy pokožky, citlivou nedráždí, podrážděnou uklidňuje, regeneruje.

Použití
Přiměřené množství masky naneseme na vyčištěnou pokožku obličeje a necháme20-30 minut působit. Zbytky masky, které se nevtřebaly, setřeme kosmetickým tampónem nebo jemně vmasírujeme do pokožky. Masku po aplikaci není nutné omývat. Lze používat místo krému k večernímu ošetření pokožky.

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Sheabutter /bambucké máslo/
Vitamín E
Lecithin

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační pleťová maska LECITIN W/O pro všechny typy pleti
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355261