Regenerační pleťová maska NATURALIA W/O pro normální a suchou pleť 50 ml


298 

Katalogové číslo: wo-2403 Kategorie: , ,

Více detailů o

Vitamínová regenerační pleťová maska pro normální a suchou pleť.

Mastná neutrální vitamínová maska husté konzistence určená pro základní péči o pokožku. Maska je vhodným základem pro éterické olej, které intenzivně podporují regeneraci pokožky, optimalizují její funkci a fyziologicky na ni působí.

Použití
Přiměřené množství masky naneseme na vyčištěnou pokožku obličeje a necháme20-30 minut působit. Zbytky masky, které se nevstřebaly, setřeme kosmetickým tampónem nebo jemně vmasírujeme do pokožky. Masku po aplikaci není nutné omývat. Lze používat místo krému k večernímu ošetření pokožky.

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Mandlový rostlinný olej
D-Panthenol 75%
Včelí vosk – žlutý

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Regenerační pleťová maska NATURALIA W/O pro normální a suchou pleť
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355252