Řetízkový obojek stahovací nerez oválná oka 40 – 65 cm 0,3 cm x 45 cm


220 

Katalogové číslo: cossteel2-2 Kategorie: , ,

Více detailů o

Řetízkový stahovací obojek s oválnými oky 2,2 cm z nerezové oceli vyniká vyšší pevností než řetízky z pochromované oceli. Oka jsou provařená, nejen svařená bodováním, jako u levných pochromovaných obojků.
Je možné ho používat i v náročných podmínkách, při koupání psa, plavání apod., aniž bychom se obávali poškození rzí. 
Velkou výhodou oválných ok je možnost úpravy délky obojku, pokud ho nechceme používat jako stahovací, ale klasický. Minimálně po skončení výcviku nebo pokud potřebujeme psa odložit, přivázat, a nechceme, aby se dusil na stahováku nebo měl možnost se z obojku vyvléci. Délku můžeme přizpůsobit dle potřeby. Chytneme očko, otočíme do protisměru a připneme k libovolnému oválnému oku tak, aby se pes nevyvlékl.
Tyto obojky jsou povolené u zkoušek z výkonu na rozdíl od stahovacích obojků s malými oky.UPOZORNĚNÍ: Upozorňujeme, že téměř všechny kovové obojky bez ohledu na materiál (chrom, nerez, zinkoslitina, stříbro apod.) mohou při pravidelném nošení špiní. Jde o oxidaci, základní vlastnost kovu, nesouvisí to s kvalitou. Jediný kov, který neoxiduje, tedy nešpiní, je chirurgická ocel. Proto pro bílé nebo velmi světlé psy doporučujeme jako alternativu TENTO stahovací obojek z přírodní kůže.
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Řetízkový obojek stahovací nerez oválná oka 40 - 65 cm
0,3 cm x 45 cm - kvalitně Produktový přehled - levně 356166