SADA OSVĚŽOVAČŮ – NA PODPORU DÝCHÁNÍ I. 100 ml


603 


Více detailů o

Podpořte své dýchání pomocí osvěžovačů vzduchu s obsahem éterických olejů.

Výhodné balení osvěžovačů vzduchu spolu s lihovým dezinfekčním přípravkem na ošetřování ploch a rukou obsahující éterické oleje s antimikrobiálním účinkem.ANEMOS s velice příjemnou vůní si na své roušce oblíbíte. Vůně spánku osvěží celou místnost a vysoce procentní lihový přípravek THYMICON ošetří různé plochy, kde je zvýšená pravděpodobnost výskytu různých mikroorganismů.SADA OBSAHUJE:ANEMOS (100 ml) – osvěžovač vzduchu s jemnou, přesto výraznou a svěží vůní. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch.VŮNĚ SPÁNKU (100 ml) – přípravek pro provonění místnosti, na podporu dobrého spánku. Obsažené éterické oleje z majoránky, levandule a senných květů napomáhají zklidnění, uvolňování napětí a tím mohou podporovat kvalitní spánek.THYMICON (100 ml) – lihový dezinfekční přípravek.

Použití
Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu. 

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Nepoužívejte v blízkosti ohně! Přípravek obsahuje líh! Osvěžovač není určen pro vnitřní užívání!

 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

SADA OSVĚŽOVAČŮ - NA PODPORU DÝCHÁNÍ I.
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355316