SADA OSVĚŽOVAČŮ – NA PODPORU DÝCHÁNÍ II. 100 ml


705 


Více detailů o

Osvěžovače vzduchu ANEMOS, VŮNĚ SPÁNKU a VIROSALK pro příjemný den bez virů a bakterií.
 

Osvěžovače vzduchu s obsahem kvalitních éterických olejů provoní domácnost, působí na mikroby a zároveň zlepší vaši náladu.VŮNĚ SPÁNKU (100 ml) – Přípravek pro provonění místnosti, na podporu dobrého spánku. Obsažené éterické oleje z majoránky, levandule, senných květů a citrálu napomáhají zklidnění, uvolňování napětí a tím mohou podporovat kvalitní spánek.ANEMOS (100 ml) – Osvěžovač vzduchu s jemnou, a přesto výraznou a svěží vůní. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch. VIROSALK  (100 ml) – Osvěžovač vzduchu s litseou cubebou, čajovníkem, borovicí, mátou a pepřem. Obsažené éterické oleje patří mezi ty s nejsilnějším antimikrobiálním efektem. 

Použití
Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu. 

Skladování
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

SADA OSVĚŽOVAČŮ - NA PODPORU DÝCHÁNÍ II.
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355317