SportDog SD-1825E - 30 dnů na vyzkoušení

SportDog SD-1825E


9 790 

Katalogové číslo: Z122 Kategorie: , , Štítek:

Více detailů o SportDog SD-1825E – 30 dnů na vyzkoušení

Elektronický výcvikový obojek SportDog SD-1825E je vynikající zařízení, které v sobě spojuje vysoký dosah, množství nastavitelných tréninkových programů a novodobý design za výbornou cenou. SportDog SD-1225E je neuvěřitelně všestranný výcvikový obojek, který je ideální volbou jak pro základní výcvik, tak i pro profesionální výcvik loveckých, či pracovních psů. Jak vysílač, tak i přijímač jsou nepromokavé a ponořitelné až do 7,5 metrů. Přidáním dalšího přijímače, lze SportDog SD-1825E jednoduše rozšířit pro ovládání až tři psů najednou. Komfortní "pogumovaný kabát" vysílače a ergonomické provedení, dělá radost tento přístroj ovládat. Nejúžasnější částí SportDogu SD-1825E je univerzálnost vysílače, který vám nabízí obrovské množství výcvikových režimů, které můžete kdykoliv během výcviku měnit. Jednoduše si přednastavíte na vysílači režimy, které chcete používat a v průběhu výcviku si mezi nimi můžete libovolně přepínat. Změna režimu na vysílači je rychlá a velmi snadná. U SportDogu SD-1825E můžete nastavit sílu impulzů v 16 úrovních, kombinovat zvukové upozornění s impulzy nebo vibrace s impulzy, měnit délku trvání a sílu impulzu (krátký silný impulz, krátký slabý impulz, dlouhý silný impulz, dlouhý slabý impulz) a vše lze libovolně kombinovat a nastavit pro tlačítka dle vašich potřeb. Také disponuje funkcí boosteru (rychlé zvýšení o 2 úrovně).
 
 

Dosah obojku
SportDog SD-1825E vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1600 metrů. Dosah 1600 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. SportDog SD-1825E je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
SportDog SD-1825E má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a el. impulz. Můžete nastavit až 16 úrovní dlouhého impulzu a 16 úrovní krátkého impulzu, v závislosti na režimu, který si vyberete. SportDog SD-1825E má navíc booster (okamžité zvýšení síly impulzu o 2 úrovně). 
 
Programování
SportDog SD-1825E má na výběr z 8mi různých režimů, které vám umožní vybrat ideální volbu přímo pro vás. Můžete si nastavit sílu impulzu v 16 úrovních, tón, vibrace, krátký nebo dlouhý impulz, booster (zvýšení impulzu o 2 úrovně), kombinace impulzu se zpožděným zvukovým upozorněním, možnost ovládání více psů najednou a lze i programovat daná tlačítka na vysílači. Jednoduše si tak můžete vytvořit několik režimů a ty používat v závislosti na tom jaký plánujete zrovna výcvik. Můžete tedy používat jeden režim jako vzdělávací a druhý režim např. když jste na lovu se psem. Změna režimu na vysílači je rychlá a velmi snadná.
 
Baterie a nabíjení
Přijímači i vysílačka jsou u SportDog SD-1825E jsou osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem (vysílačka 550mAh a přijímač 240mAh), který se nabije během 2 hodin. Mají LED indikaci o stavu nabití/vybití a na jedno nabití vydrží v provozu 40 až 60 hodin. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.
 
Vodotěsnost 
SportDog SD-1825E disponuje technologií DryTek, díky tomu je vysílačka i přijímač plně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů. SportDog SD-1825E je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). 
 
Počet psů 
SportDog SD-1825E je možné použít pro ovládání více psů najednou. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 6 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí bočního tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
SportDog SD-1825E má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5cm, výšku 10cm a hloubku 2,8cm a její váha je 123 gramů. Přijímač má šířku 7,7cm, výšku 3,3cm a hloubku 2,8cm a jeho váha je 84 gramů. 
 
Výhody

ponořitelný až do 7,5 metrů
možnost ovládání až 6 psů najedeno
8 režimů nastavení vysílačky
ergonomicky tvarovaný přijímač i vysílačka
16 úrovní impulsu (podle režimu)
velký dosah až 1600 metrů
nabití během 2 hodin a výdrž až 60 hodin
ukazatel vybité baterie na přijímači i vysílači
prodloužená záruka 3 roky

Nevýhody

vyšší cena
větší rozměry a váha přijímače

Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Nastavitelný obojek
Akumulátory
Nabíječka
Poutko na krk 
Testovací výbojka 
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka SportDog. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

SportDog SD-1825E SportDog SD-1825E