SportDog SD-425E - 30 dnů na vyzkoušení

SportDog SD-425E


5 990 

Katalogové číslo: Z108 Kategorie: Štítek:

Více detailů o SportDog SD-425E – 30 dnů na vyzkoušení

Elektronický výcvikový obojek SportDog SD-425E je vynikající zařízení, které v sobě spojuje vysoký dosah, množství nastavitelných tréninkových programů a novodobý design za výbornou cenou. SportDog SD-425E je neuvěřitelně všestranný výcvikový obojek, který je ideální volbou jak pro základní výcvik, tak i pro profesionální výcvik loveckých, či pracovních psů. Jak vysílač, tak i přijímač jsou nepromokavé a ponořitelné až do 7,5 metrů. Přidáním dalšího přijímače, lze SportDog SD-425E jednoduše rozšířit pro ovládání až tři psů najednou. Komfortní "pogumovaný kabát" vysílače a ergonomické provedení, dělá radost tento přístroj ovládat. Nejúžasnější částí SportDogu SD-425E je univerzálnost vysílače, který vám nabízí obrovské množství výcvikových režimů, které můžete kdykoliv během výcviku měnit. Jednoduše si přednastavíte na vysílači režimy, které chcete používat a v průběhu výcviku si mezi nimi můžete libovolně přepínat. Změna režimu na vysílači je rychlá a velmi snadná. U SportDogu SD-425E můžete nastavit sílu impulzů v 7 úrovních, kombinovat zvukové upozornění s impulzy nebo vibrace s impulzy, měnit délku trvání a sílu impulzu (krátký silný impulz, krátký slabý impulz, dlouhý silný impulz, dlouhý slabý impulz) a vše lze libovolně kombinovat a nastavit pro tlačítka dle vašich potřeb. 
 
 
Dosah obojku
SportDog SD-425E vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 450 metrů. Dosah 450 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. SportDog SD-425E je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
SportDog SD-425E má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a el. impulz.  Můžete nastavit až 7 úrovní dlouhého impulzu a 7 úrovní krátkého impulzu. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.
 
Programování
SportDog SD-425E má na výběr z 7mi různých režimů, které vám umožní vybrat ideální volbu přímo pro vás. Můžete si nastavit sílu impulzu v 7 úrovních, tón, vibrace, krátký nebo dlouhý impulz, možnost ovládání více psů najednou a lze i programovat daná tlačítka na vysílači. Jednoduše si tak můžete vytvořit několik režimů a ty používat v závislosti na tom jaký plánujete zrovna výcvik. Můžete tedy používat jeden režim jako vzdělávací a druhý režim např. když jste na lovu se psem. Změna režimu na vysílači je rychlá a velmi snadná.
 
Baterie a nabíjení
Přijímači i vysílačka jsou u SportDog SD-425E jsou osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem (vysílačka 200mAh a přijímač 160mAh), který se nabije během 2 hodin. Mají LED indikaci o stavu nabití/vybití a na jedno nabití vydrží v provozu 40 až 60 hodin. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.
 
Vodotěsnost 
SportDog SD-425E disponuje technologií DryTek, díky tomu je vysílačka i přijímač plně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů. SportDog SD-425E je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). 
 
Počet psů 
SportDog SD-425E je možné použít pro ovládání více psů najednou. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí bočního tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
SportDog SD-425E má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,7cm, výšku 8,8cm a hloubku 2,5cm a její váha je 110 gramů. Přijímač má šířku 6,2cm, výšku 2,6cm a hloubku 2,5cm a jeho váha je 49 gramů.
 
Výhody

ponořitelný až do 7,5 metrů
možnost ovládání až 3 psů najednou
nabití během 2 hodin a výdrž až 60 hodin
7 úrovní impulsu (dlouhý a krátký)
malý a ergonomicky tvarovaný přijímač i vysílačka
záruka 3 roky

Nevýhody

špatné ovládání více psů
dosah jen 450 metrů
vyšší cena

Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody
Nastavitelný černý obojek
Akumulátor v přijímači
Akumulátor ve vysílači
Dualní nabíječka 
Poutko na krk 
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka SportDog. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

SportDog SD-425E SportDog SD-425E