Superpevné klasické vodítko Kirill s horolezeckou karabinou 3 délky 2 cm x 150 cm


770 

Katalogové číslo: kir Kategorie: , ,

Více detailů o

Vodítko klasické variantě v délkách 100 cm, 150 cm a 300 cm. Obecně lze říci, že čím větší pes, tím kratší vodítko je vhodné pro dobrou ovladatelnost. Záleží samozřejmě i na účelu použití, kratší vodítko se používá jako výcvikové nebo na hromadné akce (výstavy, jízda MHD apod.), kde potřebujeme mít psa u nohy a lépe ho ovládat. Delší vodítko je ideální jako vycházkové, přičemž 300 cm vodítko je velmi vhodné na pohodlné venčení u psa, kterého nelze pustit na volno. 
Praktická vychytávka je u všech 3 vodítek rozdvojení u karabiny. Získáte tak 2 v 1 – klasické vodítko slouží rovněž jako krátké vodítko ucho. V zátěžových situacích, především u silných psů, lze rychle přesunout ruku do tohoto ucha, a tím psa držíte mnohem pevněji a stabilněji.
Vodítko Kirill patří bezpochyby k nejpevnějším vodítkům na trhu. Je vhodné pro ty nejsilnější psy, kteří pravidelně ničí vodítka, a na extrémní aktivity se psem, kdy je na vodítko kladena maximální zátěž. Výhodou tohoto zapleteného vodítka je kromě mimořádné pevnosti i jeho větší tloušťka a měkkost, což výrazně zvyšuje komfort držení oproti vodítkům z užších a tvrdších materiálů, horolezeckých lan apod.Mimořádná pevnost vodítka kombinovaná s komfortním držením ho přímo předurčuje k použití u velmi silných psů, obřích plemen, pastevců, teriérů typu bull, psů ve výcviku, dominantních a špatně ovladatelných jedinců.Nezanedbatelný je i jeho design – většina superpevných vodítek na trhu nejsou žádné „designovky“, je zde kladen důraz především na účel. Černé vodítko Kirill s černými karabinami je určené nejen pro pejskaře hledící na účel, ale i na design a kvalitu provedení.
Vodítko Kirill je vyrobené z kvalitního a velmi pevného materiálu, který se netřepí a nevytahává. Testován byl mj. úspěšným tažením automobilu. Karabiny jsou do vodítka zapletené, takže nehrozí přetržení v této části, která bývá jedním z nejslabších míst vodítek.Na vodítku jsou použité certifikované zamykací horolezecké karabiny z lehkého, ale velmi pevného eloxovaného duralu.
Parametry použité karabiny s pojistkou proti otevření:Hmotnost: 52 gPevnost napříč: 8 kN (800 kg)Pevnost v podélné ose: 25 kN (2,5 tuny)Pevnost s otevřeným zámkem: 10 kN (1 tuna)Světlost (d): 17 mm Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Superpevné klasické vodítko Kirill s horolezeckou karabinou 3 délky
2 cm x 150 cm - kvalitně Produktový přehled - levně 47708