Svítící obojek s vlastním textem modrý, červený a růžový M multicolor


1 095 

Katalogové číslo: display Kategorie: , ,

Více detailů o

Svítící obojek je ideální pro zvýšení bezpečnosti vašeho psa při venčení za šera nebo tmy. Psa ochrání před nepozorností cyklistů nebo řidičů a vy budete mít přesný přehled o tom, kde se Váš pes pohybuje. 
Nastavitelný svítící obojek pro psy s vlastním textem, obrázkem, nebo jako živá hudba je nejen funkční, ale i zábavný.
V aplikaci ve svém mobilním telefonu si text snadno a rychle změníte a upravíte si jeho projekci na displeji. Při každé procházce může být text jiný. Případně nakreslíte obrázek či využijete další možnosti, které aplikace nabízí. 
Aplikaci mohou mít ve svém mobilním telefonu všichni členové rodiny. Zadaný text na obojku zůstává. Změnit ho lze snadno, stačí telefon spárovat s obojkem přes bluetooth (standardní postup párování jakéhokoliv zařízení, viz návod) a vybrat z již dříve uložených textů, nebo napsat text nový. Pokud máte více psů, spárujete a upravíte na svém telefonu postupně všechny obojky.
Tento svítící obojek může sloužit jako identifikační, kdyby se pejsek zaběhl. Do textu můžete uvést vaše telefonní číslo a jméno pejska, např. AZOR 777888999. Svítící obojek s textem využívají i různé záchranářské organizace a v textu je uvedena příslušnost k dané organizaci, např. RESDOGS MANTRAILER nebo pracovní zaměření, např. CANISTERAPEUTICKÝ PES. Případně se do textu uvádí informace pro ostatní kolemjdoucí – např. PES VE VÝCVIKU, NEDOTÝKAT SE PSA, NEKRMIT, apod.
Nebo si prostě můžete zvolit nějaký vtipný text a pobavit rodinu, přátele či kolemjdoucí.
Vlastnosti

Velmi snadná a intuitivní úprava textu na mobilním telefonu,
zvolený text na obojku (do případné další úpravy) zůstane, následně už se jen zapne a vypne obojek,
možnost párování na více telefonů stejně jako naopak, více obojků na jeden telefon (postupně),
dobíjení pomocí USB kabelu, který je součástí,
obojky s různou barvou textu či multicolor,
různé způsoby zobrazování a rolování textu,
další možnosti, obrázky, barevná hudba..

2 velikosti
M – pro obvod krku 38 cm – 50 cm
XL – pro obvod krku 39 cm – 70 cm
Barvy
Obojek je černý, barva textu může být:

modrá
červená
růžová
multicolor (po 2 písmenech nebo znacích se střídá červená, modrá, zelená a bílá)

Návod k použití
Je to opravdu snadné a intuitivní, zvládne to i dítě!

Stáhněte si aplikaci do svého telefonu ZDE. Po rozkliknutí odkazu zvolte ke stažení tlačítko App Store pro iPhone nebo APK Download pro android. Nikdy nestahovat přes Google play – nefunguje korektně!
Zapněte obojek delším podržením vypínače umístěného na obojku (LED ON/OFF). Na obojku se po zapnutí objeví informace o stavu baterie (piktogram) a jeho originální označení složené s číslic a písmen. Každý kus má své vlastní označení.
Spárujte obojek s vaším telefonem přes bluetooth – standardní postup párování zařízení přes bluetooth – viz první 3 obrázky v obrázkovém návodu výše. V dostupných zařízeních se vám objeví SpotLED_ – za dolním podtržítkem bude uvedené originální označení vašeho obojku, které se objevilo po jeho zapnutí. S tímto zařízením spárujte svům mobilní telefon.
Ve svém mobilním telefonu vyhledejte staženou aplikaci SPOTLED a otevřete jí.
Viz první obrázek dole v obrázkovém návodu výše. Klikněte na modré tlačítko vpravo dole, na které ukazuje šipka – T Text. Když to uděláte poprvé, stáhne se příslušenství. To se při dalším spuštění již nebude opakovat.
Viz druhý obrázek dole v obrázkovém návodu výše. Do políčka viz šipka napište text. Text uložte zeleným tlačítkem s piktogramem diskety – viz třetí obrázek.
Na hlavní straně – viz poslední obrázek – se vám budou zobrazovat všechny uložené texty. Pokud budete chtít některý aktivovat, zobrazit na obojku, klikněte na piktogram trojúhelníčku v kroužku – viz čtvrtý obrázek. Hned poté je vždy potřeba zvolit Anim Type – viz pátý obrázek. Náš favorit je Scroll to the left.
Další nastavení už zvládnete intuitivně – např. Brightness je nastavení jasu nápisu, lze ho ztlumit nebo naopak rozzářit. Lze nastavit rychlost (speed), změnit font. Až se naučíte zadávat text, lehce už si poradíte s dalšími tlačítky dole na hlavní stránce, např. Anim, obrázky. Postup je podobný. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Svítící obojek s vlastním textem modrý, červený a růžový
M
multicolor - kvalitně Produktový přehled - levně 356480