Tractive GPS XL Tracker pro psy


2 510 


Více detailů o

Tractive GPS je jedinečné zařízení velmi kvalitní rakouské výroby a je v současnosti nejlepší volbou v oblasti GPS zařízení, komunikujících přes GSM signál. Je určen pro psy, kočky a všechna domácí zvířata. Kdykoliv má váš domácí mazlíček na sobě GPS obojek Tractive, jeho pohyb můžete sledovat přímo z vašeho Smartphonu, tabletu anebo PC.
Tractive®  XL GPS Pet Tracking zařízení vám pomůže lokalizovat vašeho psa, kdykoliv a kdekoliv po dobu 6 týdnů. Tractive XL je GPS obojek s největší výdrží baterie na světě. Lokalizujte vaše zvíře na mapě v internetovém prohlížeči prohlížeči, nebo v bezplatné aplikaci Tractive GPS app pro Android anebo pro iOS zde. Aplikace je v češtině. Základní měsíční poplatek za připojení k mobilní datové síti činí 3,75 €. To vše díky krabičce umístěné na obojku, která obsahuje GPS lokátor a integrovanou SIM kartu (takže jí nepotřebujete kupovat) pro datový přenos polohy do vašeho chytrého telefonu. A pokud máte více než jednoho domácího mazlíčka můžete do GPS aplikace přidat neomezené množství mazlíčků s GPS Trackerem.
 
Co vám přináší Tractive GPS obojek?

LIVE SledováníSnado a rychle uvidíte, kde v současné době je váš pejske či kočička, a to v reálném čase. Použitím Tractive® LIVE Tracking program znáte jeho aktuální polohu na mapě a jeho každičký krok. Pokud se stane, že není možné zobrazit aktuální polohu vašeho mazlíčka, zůstane na mapě vyznačena jeho poslední známá poloha a historie pohybu.

Bezpečná zónaMáte strach, že vám váš mazlíček uteče a musíte ho pořád hlídat? Už nemusíte! Jednoduše si definujte bezpečné zóny – virtuální plot a pokud váš mazlíček opustí tuto zónu, budete okamžitě informováni na vašem smartphonu.

24-hodinová historieSledujte pomocí Tractive® GPS aplikace trasu vašeho mazlíčka celých 24 hodin. 

Indikátor bateriePokud bude potřeba The Tractive® GPS dobít, aplikace vás na to včas upozorní. Disponuje velkou baterií s výdrží až 6 týdnů v závislosti na pokrytí sítě a užití. 

 
Aktivace GSMV aplikaci (PC, Android nebo iOS) zvolte váš roční tarif pro úhradu služeb spojených s komunikací mezi GPS Trackerem a vaším mobilním zařízením. Pokud nehodláte moc cestovat, bohatě vám postačí tarif v rámci jedné země (tarif Basic, začínající na 3,75 € měsíčně). Avšak pokud jste velkým cestovatelem a plánujete zařízení využívat ve více zemích zakupte si tarif Premium (4,16 € měsíčně). V rámci vyššího tarifu můžete také využívat i další vylepšené funkce aplikace.Tyto částky jsou nutné k bezproblémovému zajíštění služby 24 hodin denně v GSM síti a většinu nákladů spojených s provozem služby nese výrobce. Výborné je, že se nejedná o běžnou smlouvu s telefonním operátorem, takže vás nečekají žádné poplatky za aktivaci, SMS, datový přenos či různé skryté poplatky. Nemusíte si dělat starosti ani se zařizováním vhodného tarifu. A navíc službu můžete kdykoliv přestat využívat nebo znovu začít. Stejně tak můžete měnit zvolený tarif. Tarif obsahující službu Care pojistí vaše zařízení pro případ ztráty nebo odcizení. 
 
Tabulka ukazující na rozdíl mezi Základním (Basic) tarifem a Premium tarifem – viz druhý produktový obrázek.
 
Základní vlastnosti Tractive GPS Pet tracking zařízení

Integrovaná SIM karta a GPS modul
Přesné GPS zaměření s okamžitou odezvou
Historie trasy a vyznačení poslední známé pozice
Sledování pohybu v reálném čase
Funkce Safe Zone – virtuální plot s okamžitou notifikací při narušení
Měsíční tarifní platba za GSM služby od 3,75 € bez dalších poplatků a smluv
Zobrazení vaší vzdálenosti od zvířete
Push notifikace
Podporovaná zařízení: iOS 7.0 a novější, Android od verze 4.03
Vodotěsné provedení až do 1 m (IPX7)
Pevná přezka na obojek až do šířky 46 mm a tloušťky 6 mm
Plné dobití za 2 hodiny
Rozměry: 51 mm x 41 mm x 15 mm
Hmotnost: 140 g
Doporučeno pro zvířata s hmotností vyšší než 4,5 kg

 
NAJDĚTE VAŠEHO MAZLÍČKA VE VÍCE NEŽ 80 ZEMÍCH
Už se nemusíte bát ztráty vašeho mazlíčka v zahraničí. Díky Tractive® GPS Pet tracking zařízení ho můžete najít až v 80 zemích (viž níže). Toto zařízení využívá mobilní telefonní infrastrukturu ke komunikaci s Tractive aplikací. Na základě této spolupráce, firma Tractive uzavřela smlouvy s mnoha operátory a nosiči ve všech níže uvednených zemích.
Podporované zeměAlbánie,Argentina,Arménie,Australie Azerbajdžán, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Britské pannenské ostrovy, Bulharsko, Bělorusko, Chile, Chorvatsko, Costa Rica, Černá Hora, Česká republika, Čína, Dominikánská republika, Dánsko, Egypt, Ekvádor, El Salvador, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Gruzie, Guatemala, Hong Kong, Indie, Indonesie, Irsko, Island, Israel, Italie, Jižní Afrika, Kambodža, Kanada, Katar, Kolumbie, Kongo (Dem. Rep.), Kypr, Lichtenštýnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Makedonie, Malajsije, Malta, Maďarsko, Mexico, Moldávie, Nicaragua, Nigerie, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Německo, Panama, Paraguay, Peru Polsko, Portugalsko, Puerto Rico, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Seychelly, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Spojené Emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Sri Lanka, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tadžikistan, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie.
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

výdrž až 6 týdnů
integrovaná SIM karta
sledování 24hod v reálném čase
přesné GPS zaměření s okamžitou odezvou
nízké provozní náklady a pořizovací cena
upozornění na opuštění vyhrazené zóny
vodotěsný
historie trasy 

nutnost platit měsičně tarif
aplikace není v českém jazyce

 
V čem vám GPS pomůže?

rychlé nalezení ztraceného či zatoulaného psa
zaručí vám přehled o každém kroku vašeho psa při naháňkách, záchranářské činnosti či procházce

 
Tento GPS Tracker je vhodný je pro střední a velké psy.
 

Technické parametry

Napájení
Nabíjecí

Funkce
GPS + bezpečnostní zóna + světlo

Dosah obojku
podle signálu

Počet psů
1

Navigační systém
GSM

Zobrazení
mapové

Vodotěsnost
vodotěsný

Napájení
nabíjecí

Výdrž přijímače
1 – 3 měsíce

Rozměry přijímače
80 x 49 x 29 mm

Hmotnost přijímače
142 g

 

Obsah balení

1x GPS Tracker
2x přezka na obojek různých velikostí
1x USB kabel
1x A/C adaptér (110-240 V)
CZ, EN návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Tractive GPS XL Tracker pro psy - kvalitně Produktový přehled - levně 352213