UOVision LTA past (Live Trap Alarm) - 30 dnů na vyzkoušení

UOVision LTA past (Live Trap Alarm)


3 590 

Katalogové číslo: Z2036 Kategorie: , , Štítek:

Více detailů o UOVision LTA past (Live Trap Alarm) – 30 dnů na vyzkoušení

Zařízení LTA od světoznáme značky UOVision pracuje 100% spolehlivě díky mechanické aktivaci, při které alarm odesílá SMS, nebo volá až na 5 čísel. Výhodou je, že máte možnost zavolání a odposlechu. LTA šetří váš čas i peníze! Už nemusíte každou chvíli chodit kontrolovat vaši past.  UOVision LTA je kompatibilní s téměř každou pastí. Ovládat a nastavit jí lze prostřednictvím SMS, nebo aplikaci pro chytré telefony. Zařízení LTA poskytuje denní reporty, které vás informují o stavu baterie, síle signálu a funkčnosti zařízení. Minimální provozní náklady a miniaturní rozměry! Provoz pouze na 4 tužkové baterie AA (až 6 měsíců provozu) a až poloviční cena ve srovnání s klasickou fotopastí!
Jak alarm LTA funguje?
UOVision LTA alarm má v sobě magnet a lanko. Toto lanko je připojeno např. k padacím dveřím. Když je o lanko zakopnuto, lanko je odpojeno od magnetu a tím se spustí alarm. Zařízení LTA potřebuje k provozu SIM kartu, ta může být předplacená nebo normální. UOVison LTA past poté zasílá alarm na váš mobilní telefon prostřenictvím SMS. Může posílat upozornění až na 5 různých čísel. Lze si také nastavit, kdy vám upozornění bude zasíláno – jednou nebo dvakrát denně. Dále si můžete nastavit, aby vám LTA past 1x nebo 2x denně zavolala na váš mobilní telefón. Tovární výchozí nastavení jsou dvě SMS textové zprávy (08:00 a 20:00 hodin denně). V případě potřeby můžete přepínat načasování denních hlášení. Kdykoliv můžete napsat SMS na LTA past a zjistit tak potřebné údaje. V rámci denních zpráv můžete vidět stav zařízení, sílu signálu sílu a stav baterie. Po těchto textových zprávách můžete na alarm zavolat a zjistit, co se děje v okolí.
Pro komunikaci se svojim LTA alarmem můžete také použít Android nebo Windows Phone aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout zde.
Balení obsahuje dva různě velké magnety, jeden pro větší a druhý pro menší pasti. Dále také 2 metry dlouhý tenký vlasec, který můžete připojit např. ke dvěřím. Při otevření je vytažením magnetu způsoben poplach. LTA past můžete použít pro monitorování přívěsů, lodí apod. Lze jí také umísnit pod pokladnu a nastavit tichý poplach pro stážniky. UOVision LIVE Trap Alarm (LTA) past spotřebovává velmi malé množství energie. Funguje na 4 x AA 1,5 V alkalické baterie (výdrž 6 měsíců). 
 
Výhody

malé rozměry
GSM brána 
SMS ovládání
nízké náklady
výdrž batérií
snadné nastavení

Nevýhody

žádné foto ani video

Obsah balení

LTA past
2 x magnet
2 x lanko 
Silonový vlasec
Mechanická kotva
Karabina
Návod Tento produkt vyrobila značka UOVision. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

UOVision LTA past (Live Trap Alarm) UOVision LTA past (Live Trap Alarm)