Uzavíratelná miska pro psy a kočky SureFeed Pet Bowl


2 510 


Více detailů o

Uzavíratelná miska pro psy a kočky SureFeed Pet Bowl
Britská firma SureFlap přichází na trh s  jedinečnou uzavíratelnou miskou pro psy a kočky, díky které už nikdy nebudete muset mít strach, že se do potravy vašeho miláčka dostanou mouchy nebo jiní vetřelci. Domácí zvířátko má přitom libovolný přístup ke své potravě, zatímco vy se vůbec nemusíte starat o to, jestli je krmivo vysušené nebo napadené hmyzem. Bezpečně uzamčené v misce vydrží dlouho čerstvé a chutné.
 
Hlavní funkce a výhody

Funguje na principu pohybového senzoru. Ten dokáže rozpoznat přítomnost zvířete a misku automaticky otevřít.
Výcvikový program – nemějte strach, že byste svého domácího mazlíčka na misku nenaučili. S výcvikovým programem si na ni bude postupně zvykat a její používání bude pohodlné jak pro něj, tak pro vás.
Obsahuje 4 baterie, které stačí vyměnit jednou za 6 měsíců.
Vyrobena z pevného materiálu – je velmi kvalitní a odolná.
Uvnitř misky jídlo není vysušené. Zůstává dlouho čerstvé. Vůně je navíc uzamčena, a nebude vás tak obtěžovat.
Jedinečný design – miska je velmi moderní a poslouží také jako báječný bytový doplněk. Jednotlivé misky jsou dostupné v mnoha barevných variantách.

 
Jak funguje miska SureFeed?
Miska funguje na 4 baterie, které bez nutnosti výměny vydrží až 6 měsíců. Obsahuje pohybový senzor, který je schopen rozpoznat přítomnost kočky nebo psa a automaticky mu otevře poklop. Jakmile se domácí mazlíček vzdálí, víko se zase uzavírá. Je sice automatická, ale v případě nutnosti ji můžete otevřít i ručním stisknutím speciálního tlačítka. Nemusíte se bát, že by si váš pes nebo kočka na misku nenavykli.  Váš domácí mazlíček postupně naučí snadno využívat prostřednictvím výcvikového programu.
 
Moderní design
Jedná se o vysoce kvalitní produkt, který se díky svému modernímu designu báječně vjímá v jakémkoliv interiéru. Součástí balíčku je šedá miska, ovšem dle libosti je možné dokoupit i jinou barevnou variantu. V případě, že máte doma více zvířat, lze lehce rozlišit, komu která miska patří. Vybírat můžete mezi miskou Single (jedna velká miska) a Split (rozdělená miska).
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

uchová jídlo chutné a čerstvé
vhodné pro psy i kočky
kvalitní materiál i zpracování
dlouhá výdrž baterií

baterie nejsou součástí balení
vyšší cena

 
 
Obsah balení

1x SureFeed uzavíratelná miska
1x Šedá podmiska
CZ, SK, EN manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Uzavíratelná miska pro psy a kočky SureFeed Pet Bowl - kvalitně Produktový přehled - levně 351323