Velmi pevné kulaté kožené vodítko černé ručně šité, 4 velikosti 1 m modrá


1 050 

Katalogové číslo: kvod14-c Kategorie: , ,

Více detailů o

Pokud máte velmi silného psa a obáváte se, že běžné kožené vodítko nebo jeho karabina nevydrží, pak je toto vodítko správnou volnou.
Klasické černé, 14 mm silné kulaté ručně šité vodítko je určené pro náročné, kteří preferují styl, kvalitu a ruční práci před strojově dokonalou velkovýrobou. Je určené pro opravdu silné psy, mohutné střední, velké i obří psy. Barva prošití je volitelná. Spoje jsou lepené a 2x ručně prošité pevnou slam nití. Ruční šití dosahuje vyšší pevnosti, než šití strojové. V uchu vodítka je praktický kroužek pro snadné připnutí vodítka kolem těla v případě, kdy je pes na volno. Barva kroužku je černá, stejně jako barva karabiny.
Délka vodítka: 1 m, 1,5 m, 2 m, 3 m
Materiál – kožená šňůra
Vyrobeno z kvalitních hovězích usní českého původu. Kožená šňůra je vyráběná unikátním způsobem, aby byl zachován líc, který zajištuje její nejvyšší pevnost a kvalitu. Její tvar je ve skutečnosti oválný, i když obecný název je „kulatá“. Je měkká a nakonzervovaná hovězím lojem, takže nepraská, je odolná vůči vodě a má velmi dlouhou životnost. Při pravidelné údržbě se její životnost ještě prodlouží a vodítko udržíte ve velmi dobrém stavu. K ošetřování doporučujeme např. přírodní balzám na kůži níže v souvisejících produktech. Černá barva je zafixována a při běžných podmínkách nepouští.
Karabina
Velmi pevná lehká karabina z eloxovaného hliníku s bajonetovou pojistkou, která zabrání náhodnému otevření. Díky materiálu, který se používá v leteckém průmyslu má tato karabina vysokou nosnost – 400 kg. Oblíbená při všech outdoorových aktivitách. Karabinu lze lehce otevřít a zacvaknout pomocí jedné ruky. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Velmi pevné kulaté kožené vodítko černé ručně šité, 4 velikosti
1 m
modrá - kvalitně Produktový přehled - levně 355108