Vepřové plíce 0,5 kg – top odměna pro psy


169 


Více detailů o

100% přírodní sušená pochoutka pro psy bez konzervantů. Čistí chrup, posilují žvýkací svaly a příznivě působí na střevní flóru. Napomáhají regulovat hladinu žaludečních šťáv. Protože jsou velmi dietní, nemají téměř žádnou energetickou hodnotu, hodí se i jako odměna pro psy s nadváhou. Velmi vhodné jsou pro štěňata. Vhodné i pro kočky.
Plíce jsou pro naprostou většinu psů top odměnou, odměnou nejvyšší hodnoty. Práce s pamlsky rozdílných hodnot z hlediska psa je při výcviku velmi efektivní. Proto je ideální plíce při výcviku kombinovat s jinými pamlsky, kterými psa odměňujete běžně. Plícemi odměňovat pouze cviky, které jsou pro psa náročnější. Například přivolání. Jednodušší cviky sedni, lehni, zůstaň apod., odměňujte běžnými pamlsky, ale přivolání plícemi. Tento způsob velmi zvýší motivaci psa k vám po povelu přiběhnout, protože po pár opakování pochopí, že pouze za tento cvik dostane tu úžasnou smradlavou dobrůtku. Nebo můžete odměňovat plícemi závěr náročného sportovního výkonu, práce, na konec úspěšně vypracované stopy apod., aby se pes utvrdil v přesvědčení, že dobrá práce se vyplatí.
Vyrobeno z čerstvých surovin v ČR. Zpracováno velice šetrnou technologií, aby byla zachována velká část vitamínů a minerálů.
 
 
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Vepřové plíce 0,5 kg - top odměna pro psy - kvalitně Produktový přehled - levně 355775