Vodítko Move Leash, 3 velikosti, 5 barev 2 cm x 170 cm oranžová


689 

Katalogové číslo: moveleash Kategorie: , ,

Více detailů o

Měkké, pohodlné a velmi pevné vodítko pro psa vyvinuté pro aktivní životní styl. Vodítko je vybaveno karabinou Twist-lock, aby byl váš pes v bezpečí.
Karabina Twist-lock zabraňuje i těm nejlepším umělcům uniknout z kroucení postroje nebo obojku z vodítka pro psa. Karabina má automatický zámek, který zabraňuje náhodnému sesazení. Karabina sedí na obratlíku, aby se vodítko vašeho psa nezkroutilo.
Vodítko Move bylo vyrobeno pro pohyb se psem, ať už jde o procházku do města, delší túry nebo výcvik poslušnosti. Je lehké a pohodlně se drží díky neoprenové polstrované rukojeti. Vedle rukojeti je další smyčka, do které můžete připevnit dávkovač na pytlíky nebo jiné lehké předměty.
Reflexní materiál 3M ™ na obou stranách vodítka umožňuje vidět vás i vašeho psa ve tmě. Reflexní pruhy jsou umístěny na konci vodítka nejblíže vašemu psovi, protože světlo automobilu obvykle dopadá nejprve do nižších oblastí.
Vodítko Move je k dispozici v několika šířkách a délkách, aby vyhovovalo vašim potřebám a preferencím. Je k dispozici v barvách: černá, modrá, fialová, oranžová a zelená. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Vodítko Move Leash, 3 velikosti, 5 barev
2 cm x 170 cm
oranžová - kvalitně Produktový přehled - levně 355846