Výcvikový obojek Dogtra iQ Plus Pro 2 psy


9 980 


Více detailů o

Dogtra iQ Plus je malý klenot mezi výcvikovými obojky. Jedná se o velmi malý a šikovný elektronický obojek s dosahem 400 metrů. Disponuje funkcemi vibrace a impuls, který je možné nastavit ve 100 úrovních. Elektronický obojek Dogtra iQ Plus má ergonomicky tvarovanou vysílačku i přijímač, je nabíjecí, plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Dogtra iQ Plus je vhodný pro malá, střední i velká plemena psů a pomocí dalšího přijímače lze rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou.Elektronický výcvikový obojek Dogtra iQ Plus je základní, ale přesto vysoce profesionální model výcvikového obojku od firmy Dogtra. Jedná se o velmi malý a šikovný elektronický obojek s dosahem až 400 metrů. Disponuje funkcemi vibrace a impuls, který je možné nastavit ve 100 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Jak obojek, tak i vysílačka jsou nabíjecí a pyšní se velmi dobrou výdrží akumulátoru – při běžném používání až několik dnů. Dogtra iQ Plus má ergonomicky tvarovanou vysílačku a velmi pohotové ovládání – tlačítka jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť – je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů ve 100 úrovních, je obojek vhodný jak pro malá, střední, tak i velká plemena psů. Doporučujeme ho pro psy o váze od 5 do 70kg. Obojek je plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek Dogtra iQ Plus rozšířit pro výcvik 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 
Dosah obojku
Dogtra iQ Plus vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 400 metrů. Je tak ideální volbou pro výcvik základních povelů jako jsou ke mě, k noze, zůstaň apod.. popřípadě i na odvolání či přivolání psa na větší vzdálenost. 
Typ korekce 
Dogtra iQ Plus využívá jako korekci vibraci a el. impulz (krátký nebo dlouhý), který je možné nastavit ve 100 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Jednoduše si obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 
Baterie a nabíjení
Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtry iQ Plus jsou osazeny  vyměnitelnou a rychlonabíjecí lithium-polymerovou baterií o kapacitě 300 mAh. Vydrž vysílačky i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojek i vysílačku nabijete během 2 hodin.
Vodotěsnost 
Dogtra iQ Plus je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u Dogtry iQ Cliq je pouze voděoodolná (nevadí jí krátkodobý déšť nebo sníh).
Počet psů 
Dogtra iQ Plus je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce pak máte tlačítko pro přepínání mezi jednotlivými psy.
Délka obojku
Dogtra iQ Plus má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,3cm, výšku 12,6 cm, hloubku 2,5 cm a její váha je 66 gramů. Přijímač má šířku 4,9 cm, výšku 3,8 cm, hloubku 2,9 cm a jeho váha je 59 gramů. 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

dosah až 400 metrů
dobře tvarovaná a lehká vysílačka i přijímač
jednoduché ovládání a velká výdrž akumulátoru
vibrace a možnost nastavení 100 úrovní impulsu
vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
možnost výcviku 2 psů najednou
rychlonabíjení během 2 hodin

vyšší cena
nemá zvukové upozornění

V čem vám obojek pomůže?

v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 
Pro jaké psy je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro malá, střední a velká plemena psů.

Technické parametry

Dosah obojku
400 metrů

Počet psů
až pro 2 psy

Druh korekce
vibrace + el.impulz

Vodotěsnost
ponořitelný do 1 metru

Nastavení vibrací
1 úroveň

Nastavení zvuku
ne

Nastavení impulzů
100 úrovní

Protištěkací mód
ne

Displej
ne

Délka obojku
20 až 70 cm

Doba nabíjení vysílače
2 až 4 hodiny

Doba nabíjení přijímače
2 až 4 hodiny

Výdrž vysílače
3 až 7 dní

Výdrž přijímače
3 až 7 dní

Rozměr přijímače
š.4,9cm x v.3,8cm x h.2,9cm

Rozměr vysílače
š.4,3cm x v.12,6cm x h.2,5cm

Hmotnost přijímače
59 gramů

Hmotnost vysílače
66 gramů

Napájení přijímače
nabíjecí a vyměnitelná Li-Pol baterie

Napájení vysílače
nabíjecí a vyměnitelná Li-Pol baterie

Baterie v přijímači
300mAh

Baterie ve vysílači
300mAh

Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Plastový kufřík
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody
Plastové kontaktní body
Nastavitelný černý obojek
Akumulátor v přijímači
Akumulátor ve vysílači
Dualní nabíječka 
Poutko na krk 
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Dogtra iQ Plus
Pro 2 psy - kvalitně Produktový přehled - levně 354286