Výcvikový obojek Dogtrace d-control 400


2 999 


Více detailů o

Elektronický výcvikový obojek D-control 400 vhodnou intenzitou impulzů jak pro citlivější, tak i pro temperamentní psy. Obojek nabízí funkci zvuku a impulz v 19 úrovních, což vám umožní zvolit vyhovující intenzitu pro vašeho pejska. Zvukovou korekci můžete také využít jako upozornění na případný následný impulz. Pes si brzy souslednost signálu zafixuje a naučí se zareagovat již na první stupeň upozornění zvuku. Model D-control 400 je vybaven funkcí Booster, která nabízí skokové navýšení impulzu bez zdlouhavého přenastavování. Booster vám zaručí pohotovou reakci, jeho stiskem navýšíte stupeň impulzu o 0 – 5 stupňů, opět v závislosti na konkrétních dispozicích vašeho psa. Elektronický obojek nabízí vzdálenost pro dosah funkcí maximálně 250 m, pro výcvik v běžných domácích podmínkách, kde není extrémně členity terén. Pro nastavení funkcí nemusíte přepínat, každá funkce má přiřazeno tlačítko, obojek se spouští pomocí magnetu.  Přijímač na obojku je kompletně voděodolný a velmi lehký. Nespornou výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 – 12 měsíců. Pro jistotu vám stav baterií signalizuje světelná kontrolka.
 

Typ korekce
Model D-Control 400 nabízí 2 typy varovných signálů – korekcí: zvuk a impulz. Impulz můžete ještě nastavit na škále 19ti stupňů. Obojek je vhodný pro citlivé i temperamentní psy, čemuž odpovídá větší škála síly elektrostatických impulzů. Model navíc disponuje funkcí Booster, což je skokové navýšení impulzu o 0 – 5 stupňů podle vašeho nastavení.
 
Dosah obojku
Obojek je svým dosahem vhodný pro výcvik v domácím prostředí. Maximální vzdálenost pro výcvik činí 250 m podle měření v laboratorních podmínkách. Bude vám vyhovovat v běžných podmínkách např. na zahradě, kde není příliš náročný terén.
 
Baterie a nabíjení
Dva ks baterií CR2 3V jsou součástí balení. Jejich životnost se pohybuje v rozmezí 6 – 12 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí. Stav baterie indikuje světelná kontrolka.
 
Vodotěsnost
Přijímač obojku je vybaven vodotěsnými vlastnosti. Váš pes může proběhnout kaluží, nevadí zapršení nebo sníh, se zařízením se však nesmí potápět nebo plavat.
 
Počet psů
Při dokoupení jednoho přijímače lze s výcvikovým obojkem Dogtrace D-Control 400 trénovat až 2 psy zároveň, pomocí jedné vysílačky.
 
Displej
Vysílačka má zabudovaný LDC podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.
 
Délka obojku
Dogtrace D-Control 400 má pevný a kvalitní obojek z tkané textilie. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 18 až do 75 cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5,2 cm, výšku 11 cm , hloubku 2,9 cm a její váha je 64 gramů (bez baterie). Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramů (bez baterie). 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Vhodný pro výcvik citlivých i temperamentních psů
Možnost výcviku až pro 2 psy
Nastavitelná funkce Booster
Přijímač má vodotěsnou výbavu
Zvuk a impulz v 19ti úrovních nastavení síly
Tlačítko pro každou funkci zvlášť
Velmi lehký přijímač
Magnetický spínač pro rychlé nastartování
2 délky elektrod v balení
Dlouhá výdrž baterie
V balíčku DVD s návodem pro výcvik

Nižší dosah

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Hmotnost přijímače
56g

Hmotnost vysílače
64 g

Rozměr přijímače
š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm

Rozměr vysílače
š.5,2 x v.11 x h.2,9 cm

Délka obojku
18 až 75 cm

Funkce
impuls + zvuk + booster

Nastavení impulzů
20 úrovní

Počet psů
až pro 2 psy

Vodotěsnost
Vodotěsné

Napájení přijímače
baterie

Napájení vysílače
baterie

Baterie v přijímači
CR2 3V

Baterie ve vysílači
CR2 3V

Displej
LCD podsvícený

Obsah balení

Přijímač s červeným obojkem
Dálkový ovladač s klipsem na opasek
Testovací výbojka
2x baterie CR2 3V
Elektrody (12,17 mm)
Šnůrka pro zavěšení vysílače na krk
DVD s návodem pro výcviky

 
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Dogtrace d-control 400 - kvalitně Produktový přehled - levně 353001