Výcvikový obojek Dogtrace d-control 600


4 199 


Více detailů o

Elektronický výcvikový obojek pro všechny psy Dogtrace D-Control 600 nabízí korekci zvuku, 30 úrovní krátkého a dlouhého impulzu a funkci Booster. Se zařízením můžete cvičit až 2 psy na vzdálenost 600 m. Plně ponořitelný přijímač, spuštění na magnet, LCD displej a tlačítko pro každou funkci zvlášť.
Elektronický výcvikový obojek pro všechny psy Dogtrace D-Control 600 je vhodnou intenzitou impulzů jak pro citlivější, tak i pro temperamentní psy. Obojek je vybaven funkcí zvuk, impulz v 30 úrovních a funkcí Booster. Funkce booster vám zaručí pohotovou reakci, jeho stiskem navýšíte stupeň impulzu o 0 – 5 stupňů, opět v závislosti na konkrétních dispozicích vašeho psa. Elektronický obojek je určen především pro výcvik základních povelů s dosahem maximálně 600 m. Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. Vysílačka má LCD podsvícený displej pro zobrazení výše stimulačního impulsu, vysílání a vybití bateriea snadno hmatatelná tlačítka. Pro nastavení funkcí nemusíte přepínat, každá funkce má přiřazeno tlačítko.  Dogtrace D-Control 600 se vypíná a zapíná pomocí magnetu, kdy pro zapnutí a vypnutí obojku stačí přiložit vysílač k přijímači. Výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 – 12 měsíců. Pro jistotu vám stav baterií signalizuje světelná kontrolka.
Typ korekce
Model D-Control 600 nabízí 2 typy varovných signálů – korekcí: zvuk a impulz. Krátký a dlouhý impulz můžete ještě nastavit na škále 30ti stupňů. Obojek je vhodný pro citlivé i temperamentní psy, čemuž odpovídá větší škála síly elektrostatických impulzů. Model navíc disponuje funkcí Booster.
Dosah obojku
S obojkem D-Control 600 máte kontrolu nad svým psem do vzdálenosti 600m. Obojek je vhodný jak pro základní výcvik ve městě, tak i pro pokročilý výcvik na delší vzdálenost.
Baterie a nabíjení
Vysílač je napájen na 2x 1,5V AA baterie, jehož stav vám ukazuje LCD displej a v provozu vydrží 6-12 měsíců. Přijímač je napájen 3V baterií s označením CR2 a jeho životnost se pohybuje v rozmezí 3 – 6 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí.
Vodotěsnost
Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 
Počet psů
Při dokoupení jednoho přijímače lze s výcvikovým obojkem Dogtrace D-Control 600 trénovat až 2 psy zároveň, pomocí jedné vysílačky.
Displej
Vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.
Délka obojku
Dogtrace D-Control 600 má pevný a kvalitní obojek z tkané textilie. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 18 až do 75 cm.
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hloubku 2,8 cm ( bez antény) a její váha je 88 gramů. Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramů. 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Vhodný pro výcvik citlivých i temperamentních psů
Možnost výcviku až pro 2 psy
Nastavitelná funkce Booster
Ponořitelný přijímač
Zvuk a impulz v 30ti úrovních nastavení síly
Tlačítko pro každou funkci zvlášť
Velmi lehký přijímač
Magnetický spínač pro rychlé nastartování
2 délky elektrod v balení
Dlouhá výdrž baterie

Pro výcvik 2 psů je nutno dokoupit ještě jeden přijímač

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro malé, střední i velké plemena.

Technické parametry

Dosah
600 m

Napájení přijímače
baterie

Displej
LCD podsvícený

Výdrž přijímače
3 až 6 měsíců

Výdrž vysílače
6 až 12 měsíců

Baterie ve vysílači
2x AA 1,5V

Baterie v přijímači
3VCR2

Napájení vysílače
baterie

Vodotěsnost
vodotěsný (ponořitelný)

Hmotnost přijímače
56g

Počet psů
až pro 2 psy

Nastavení impulzů
30 úrovní

Funkce
impuls + zvuk + booster

Délka obojku
20 – 75 cm

Rozměr vysílače
š.5,3 x v.11,9 x h.2,8 cm

Rozměr přijímače
š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm

Hmotnost vysílače
88 g

Napájení
Baterie CR23V

Obsah balení

Přijímač
Obojek
Vysílačka + klips na opasek
Testovací výbojka
Plastový kufřík
Elektrody 12 mm
Elektrody 17 mm
Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
1x baterie CR2 3V
2x baterie AA Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Dogtrace d-control 600 - kvalitně Produktový přehled - levně 355795