Výcvikový obojek Patpet 400 Pro 2 psy


3 889 


Více detailů o

Nabíjecí obojek Patpet 400 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem až 400 metrů, vhodný pro výcvik v různém terénu – na cvičiště, ve městě, ale i např. v lese. Výcvikový obojek Patpet 400 nabízí 3 druhy korekce – zvuk, vibrace a elektrostatický impuls, který lze regulovat v 5 úrovních. Výcvikový obojek je možné použít pro ovládání více psů najednou. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy. Patpet 400 je vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 4,5 kg. Obojek přizpůsobíte vašemu psovi v rozmezí objemu krku 20 cm – 64 cm.
Ergonomicky tvarovaná vysílačka velmi malých rozměrů má podsvícený displej, díky kterému může výcvik psa probíhat i v noci. Výcvikový obojek nabídne jednoduché a přehledné ovládání, pro každou funkci naleznete samostatné tlačítko. Displej bude ukazatelem síly korekce, stavu nabití baterie a ukazatelem zvoleného psa. Vysílačka i přijímač mají dobíjecí akumulátor s výdrží až 20 dnů po dvouhodinovém úplném nabití.
Patpet 400 je dodáván s voděodolným přijímačem. Lze jej používat v mírném dešti, ani rychlé namočení ve vodě nezpůsobí žádné poškození.
Typ korekce:
Výcvikový obojek Patpet 400 nabízí 3 druhy korekce. Psa usměrníte zvukem, vibrací nebo elektrostatickým impulsem, který lze regulovat. Úrovně vibrací a impulsu jsou nastavitelné v 5 úrovních.
Dosah obojku:
S výcvikovým obojkem Patpet 400 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 400 metrů. Díky technologii plovoucích kódů se nemusíte bát rušení funkcí okolními signály. Obojek je tak vhodný pro výcvik v různém terénu – na cvičiště, ve městě, ale i např. v lese. 
 Baterie a nabíjení:
Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 2 hodiny do plného dobití. V pohotovostním režimu potom setrvá po dobu 20 dnů.
Počet psů:
S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet 400 dohlédnete až na 2 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit další přijímač. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce. 
Displej:
Patpet 400 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa.
 Vodotěsnost:
Přijímač Patpet 400 je odolný proti silnému proudu stříkající vody IPX6. Lze jej používat v mírném dešti, ani rychlé namočení ve vodě nezpůsobí žádné poškození. Dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné.
 Délka obojku:
Nastavitelný gumový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro téměř všechny typy psů různé velikosti a rasy s váhou od 4,5 kg. Komfortní pro obvod krku 20 – 64 cm. Přijímač a elektrody jsou chráněný ochranným gumovým krytem.  
 Váha a rozměry:
Ovladač: šířka – 4,8 cm; výška – 10,5 cm; hloubka 1,9 cm. Přijímač: šířka – 6,12 cm; výška – 3,5 cm; hloubka 3,2 cm a váha je 56 g.

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Dosah až 400 metrů
Podsvícený LCD displej
Pro každou funkci tlačítko
Zvuk, vibrace i impuls
Nízká pořizovací cena
Krátké a dlouhé elektrody v balení
Voděodolný přijímač
S vysílačkou lze cvičit až 2 psy najednou
Dobíjecí zařízení

Není vodotěsný

Technické parametry

Dosah
400 m

Síla impulzu
5

Síla vibrace
5

Síla zvuku
1

Protištěkací mód
ne

Délka obojku
70cm

Rozměr přijímače (š/v/h)
6,12 x 3,5 x 3,2cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
10,55 x 4,8 x 1,9cm

Hmotnost přijímače
56 g

Napájení
nabíjecí

Vodotěsnost
vodotěsný

Displej
LCD podsvícený

Počet psů
1 – 2 psy

Obsah balení

Přijímač 
Vysílačka 
Nabíjecí kabel
2x Dlouhé a krátké elektrody
2x Gumový kryt na elektrody
Nastavitelný obojek
Testovací výbojka 
Manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Patpet 400
Pro 2 psy - kvalitně Produktový přehled - levně 353983