Výcvikový obojek Patpet 620 Pro 1 psa


3 699 


Více detailů o

Elektronický výcvikový obojek Patpet 620 je nový vylepšený model výcvikového obojku Patpet 610. Vodotěsný, ekologicky odpovědný s dosahem 600 m. Výcvikový obojek Patpet vám přináší nepřehlédnutelná vylepšení. Navyšuje kvalitu materiálu s certifikovanými vlastnostmi vodotěsnosti na přijímači i ovladači. Obojek Patpet 620 disponuje třemi možnostmi korekcí: tón, vibrace a elektrostatický impuls. Věnovat se s obojkem Patpet 620 můžete výcviku 2 psů současně. Funkce na ovladači jsou snadno přepínatelné a označené barevnými tlačítky i výraznými piktrogramy na displeji – pro váš jednoznačný přehled! Každé funkci je přiřazeno samostatné tlačítko ovladače, což usnadňuje přehled i manipulaci s ovládáním funkcí.  Síla impulsu se pohybuje na škále 16ti úrovní. 
S vodotěsnou certifikací nabízí výcvikový obojek Patpet 620 možnost výcviku psa při plavání i potápění.  Vhodný je pro každého psa s váhou do 90kg a obojek přizpůsobíte vašemu psovi v rozmezí objemu krku 20 cm – 55cm. Kvalitnějším nastavením oproti modelu 610 disponuje také řemínek se spolehlivým uchycením k přijímači. Nabíjení lithiových baterií na ovladači i přijímači potrvá asi 2 hodiny pro osmitýdenní výdrž. Nabíjet lze vysílač i přijímač současně. Na kvalitním podsvíceném LCD displeji zjistíte stav baterie i sílu vyslaného impulsu. Korektní, přehledný, snadno manipulovatelný.
Hlavní funkce:

Dosah až 600 m vhodný pro použití ve městě i v lese
Přikoupením dalšího obojku lze využít pro 2 psy současně 
Disponuje funkcí zvuk, vibrace a impuls 
16 úrovní intenzity kontinuálních impulsů
Pro funkci tónu a impulsu přiřazeno zvlášť tlačítko na ovladači
Umožňuje ovládání po hmatu, a zprostředkuje tak cvičitelům pružnější reakci
Podsvícený LCD displej poskytuj přehled o stavu baterie a intenzitě impulsů
Přijímač i ovladač z vodotěsného materiálu
Rychlé nabíjení – do 2 hodin pro osmitýdenní pohotovost
Ergonomický tvar vysílačky i přijímače

Typ korekce
Elektronický výcvikový obojek Patpet 620 disponuje funkcí zvuku, vibrace a elektrostatického impulsu. Síla impulsů a vibrací je nastavitelná v 16ti úrovních.
Dosah obojku:
S obojkem Patpet 620 máte kontrolu nad svým psem do vzdálenosti 600m. Obojek je vhodný jak pro základní výcvik ve městě, tak i pro pokročilý výcvik na delší vzdálenost.
Baterie a nabíjení:
Paptpet 620 disponuje obrovskou výdrží baterií a rychlonabíjením. Baterie je k plné dispozici po 2 hodinovém nabíjení a vydrží v provozu neuvěřitelných 8 týdnů.
Počet psů:
Elektronický výcvikový obojek Patpet 620 vám bude pohodlně asistovat pro výcvik až dvou psů zároveň. Stačí dokoupit další přijímač. Na vysílačce pak jednoduše přepínáte mezi jednotlivými psy. 
Displej:
Na ovladači výcvikového obojku Patpet 620 je zapracován kvalitní podsvícený LCD displej s ukazatelem stavu baterie a ukazatelem síly impulsů. Díky displeji je obojek vhodný pro večerní výcvik. 
Vodotěsnost:
Ovladač i přijímač elektronického obojku Patpet 620 je zpracován z kvalitních materiálů a disponuje vysokou vodotěsností s označením IPX7. Obojek je se může na krátkou dobu potopit do 1 metru.
Délka obojku:
Pro pohodlí vašeho psího cvičence nastavíte obojek pro objem krku v rozmezí 20 – 55 cm. Je tak vhodný pro většinu malých i středních plemen psů.
Váha a rozměry:
 Rozměry přijímače jsou: šířka 6,9 cm; výška 3,8 cm; hloubka 3,5 cm a váha je 54 gramů. Rozměry vysílačky jsou: výška 10cm, šířka 4cm, hloubka 2cm a váha je 72 gramů

Výhody produktu
Nevýhody produktu

dosah až 600 metrů
podsvícený LCD displej
pro každou funkci tlačítko
zvuk, vibrace i impuls
kompletně vodotěsný a ponořitelný
výdrž baterie až 8 týdnů
nízká pořizovací cena

žádné

Technické parametry

Rozměr přijímače (š/v/h)
6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
10 cm x 4 cm x 2 cm

Hmotnost přijímače
54 g

Hmotnost vysílače
72 g

Délka obojku
15 až 55 cm

Funkce
zvuk + vibrace + impuls

Nastavení impulzů
16 úrovní

Počet psů
až pro 2 psy

Vodotěsnost
vodotěsný (ponořitelný)

Nastavení zvuku
1 úroveň

Nastavení vibrací
ano

Výdrž vysílače
1 až 3 měsíce

Výdrž přijímače
7-15 dní

Displej
LCD podsvícený

Napájení
nabíjecí

Obsah balení

1x přijímač
1x ovladač
1x nabíječka
1x obojek
2x elektrody
1x testovací dioda
1x manuál

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Patpet 620
Pro 1 psa - kvalitně Produktový přehled - levně 353984