Výcvikový obojek Patpet 776 Pro 3 psy


6 179 


Více detailů o

Patpet 776 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem 800 m pro všechna plemena psů od 8 kg do 90 kg váhy. Je vhodným asistentem výcviku pro psí nadšence, psovody i profesionální kynology. Elektronický obojek Patpet disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impulzem v 99 úrovních intenzity. Výcvik lze rozšířit až pro 3 psy zároveň. Nabízí jednoduché ovládání, takže pro každou funkci naleznete samostatné tlačítko. Dohlížejte s výcvikovým obojkem Patpet 776 spolehlivě na bezprizorní dovádění nebo zabraňte bezhlavému útěku psa za zvěří! S obojkem Patpet 776 snadno zvládnete zajistit psího cvičence v široké škále situací na vzdálenost až 800m. Krotit s ním zvládnete až 3 psy a z dozoru je neztratíte ani ve tmě.

S výcvikovým obojkem Patpet 776 uvítáte možnost využití 3 druhů korekcí. Vibrace, zvuk a impuls, který je možné nastavit v 99 úrovních intenzity. Díky tomu je obojek vhodný jak pro malé, tak pro velké psy. Hlavní výhodou jsou gumové krytky, které jsou umístěné na kontaktních bodech. Díky tomu je obojek velmi šetrný a vhodný i pro plemena jako je naháč nebo psy, které jsou citlivé či náchylné k vyrážkám. Elektronický obojek pro psy Patpet 776 využívá technologii plovoucích kódů. Signál mezi vaším vysílačem a přijímačem tak nebude narušen jiným zařízením.Intenzivní osvětlení LED na obojku psa, neztratí vašeho společníka ani ve tmě. Výcvikový obojek psů Patpet 776 je pouze voděodolný. Lze jej používat v mírném dešti, ale nesmí dojít k ponoření. Dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Po 2 hodinovém nabití vydrží obojek Patpet 776 v pohotovostním režimu až 14 dní. 
Typ korekce:
Výcvikový obojek Patpet 776 nabízí 3 druhy korekce. Psa usměrníte zvukem, vibrací nebo elektrostatickým impulsem, který lze regulovat. Úrovně intenzity jsou nastavitelné v 99 úrovních.
Dosah obojku:
S výcvikovým obojkem Patpet 667 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 800 metrů. Díky technologii plovoucích kódů se nemusíte bát rušení funkcí okolními signály. Obojek je tak vhodný pro výcvik v různém terénu – na cvičiště, ve městě, ale i např. v lese. 
 Baterie a nabíjení:
Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 2 hodiny do plného dobití.  V pohotovostním režimu potom setrvá po dobu 14 dnů.
Počet psů:
S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet 776 dohlédnete až na 3 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit dva přijímače. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce. 
Displej:
Patpet 776 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa.
 Vodotěsnost:
Výcvikový obojek psů Patpet 776 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX6. Lze jej používat pouze v dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.
 Délka obojku:
Nastavitelný plastový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro téměř všechny typy psů různé velikosti a rasy. Komfortní pro obvod krku 20 – 65 cm.
 Váha a rozměry:
Ovladač: šířka – 4,3 cm; výška – 8,5 cm; hloubka 1,5 cm. Přijímač: šířka – 4,8 cm; výška – 3,2 cm; hloubka 2,4 cm

Výhody produktu
Nevýhody produktu

dosah až 800 metrů
99 úrovní impulzu
zabezpečení proti rušení signálu
podsvícený LCD displej
pro každou funkci tlačítko
zvuk, vibrace i impuls
výdrž baterie až 14 dní
vhodný až pro 3 psy
miniaturní přijímač 
elektrody s vodivou gumou

není vodotěsný

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
odnaučení tahání na vodítku, 
přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Technické parametry

Dosah
800 m m

Rozměr přijímače (š/v/h)
4,8 cm x 3,2 cm x 2,4 cm

Výdrž vysílače
2 – 3 týdny

Výdrž přijímače
3 – 7 dní

Vodotěsnost
voděodolný

Funkce
impuls + vibrace + zvuk + světlo

Počet psů
1 – 3 psy

Frekvence
433,92 MHz

Hmotnost vysílače
65 g

Hmotnost přijímače
35 g

Rozměr vysílače (š/v/h)
4,3 cm x 8,5 cm x 1,5 cm

Funkce
zvuk + vibrace + impuls + LED světlo

Nastavení impulzů
99 úrovní

Počet psů
1-3 psy

Vodotěsnost
voděodolný

Délka obojku
20 až 65 cm

Napájení vysílače
dobíjecí akumulátor

Výdrž vysílače
až 14 dní

Výdrž přijímače
až 14 dní

Displej
LCD podsvícený

Napájení
nabíjecí akumulátor

Napájení přijímače
dobíjecí akumulátor

Obsah balení

1x přijímač
1x vysílač
1x nabíječka
1x obojek
2x elektrody
1x testovací dioda
1x manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Patpet 776
Pro 3 psy - kvalitně Produktový přehled - levně 353978