Výcvikový obojek Patpet T700 Pro 1 psa


2 690 


Více detailů o

Patpet T700
Patpet T700 je dobíjecí výcvikový obojek s extrémně dlouhým pohotovostním režimem pro amatérský i profesionální trénink psů. Tento výcvikový obojek má dosah až 600 metrů a disponuje funkcí zvuk, impuls, vibrace pod oddělenými tlačítky. Vibrace a elektrostatický impuls je možné nastavit v 8 úrovních. Obojek je vhodný spíše pro střední a velké psy. Přikoupením dalšího přijímače lze rozšířit výcvik pro 2 psy zároveň. S jedinečným designem noční světla nebude večerní procházka pro Patpet T700 žádnou překážkou. 
 
Typ korekce 
Výcvikový obojek Patpet T700 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, které je možné nastavit v 8 úrovních. Obojek si jednoduše nastavíte na míru pro vašeho pejska. Sílu impulzu, nebo vibrace můžete kdykoliv jednoduše zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 
Dosah obojku
Patpet T700 Vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 600 metrů. Dosah 600 metrů je dostatečný , jak pro základní tak i profesionální výcvik většiny psů. Výcvikový obojek můžete využít jak ve městě, tak i v lese. 
Baterie a nabíjení
Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Patpet T700 osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 250mAh, který se nabije během 3 hodin. Patpet700 má super dlouhý pohotovostní režim (nečinný režim) až 80 dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.
Počet psů 
S výcvikovým obojkem Patpet T700 dohlížíte na 2 psy zároveň. Přikoupením dalšího přijímače jednoduše rozšíříte zařízení pro výcvik více psů najednou. Mezi psy pak přepínáte pomocí tlačítek na vysílače. Obojek je vhodný pro střední a velké psy.
Displej 
Patpet T700 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa. 
Vodotěsnost 
Patpet T700 je dodáván s plně vodotěsným přijímačem s označením IPX7 ( nevadí mu déšť, sníh ani krátkodobé ponoření). Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX5.
Délka obojku
Součástí balení je pevný nylonový obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Pejskovi nebude jeho nošení nepříjemné. Obojek si snadno nastavíte podle potřeby. Nastavitelný řemínek pro objem krku 26 až 65 cm. 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5,5 cm, výšku 14 cm ( včetně antény a hloubku 2,5 cm, váha 60 g. Přijímač má šířku 4 cm, výšku 6 cm a hloubku 2,5 cm, hmotnost je 84 g. 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Velká výdrž akumulátoru
Možnost výcviku až 2 psů najednou
Zvukové upozornění, vibrace a impuls
Dobíjecí přijímač i vysílačka
Pro každou funkci tlačítko zvlášť
Podsvícený displej
Možnost nastavení 8 úrovní impulsu a vibrace
Voděodolný přijímač

Není ponořitelný
Pouze krátké elektrody

Technické parametry

Dosah
600 m

Síla impulzu
8

Délka obojku
26 až 65 cm

Rozměr přijímače (š/v/h)
4 x 6 x 4 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
5,5 x 14 x 2,5 cm

Hmotnost přijímače
83 g

Napájení
nabíjecí

Funkce
impuls + vibrace + zvuk

Vodotěsnost
vodotěsný

Displej
LCD podsvícený

Obsah balení

Přijímač
Vysílačka
Duální USB kabel na nabíjení
Nastavitelný obojek
Testovací výbojka
Manuál

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Patpet T700
Pro 1 psa - kvalitně Produktový přehled - levně 353973