Výcvikový obojek Pet at School Soft


2 990 


Více detailů o

Elektronický vibrační výcvikový obojek Num Axes Pet at School Soft je bez elektrické stimulace a dosah obojku je 200 metrů. Pet at School Soft disponuje funkcemi vibrace, zvuk, světlo. Doporučujeme jej pro základní výcvik malých, středních i velkých psů.Elektronický vibrační obojek Num Axes Pet at School Pulse je praktický a jednoduše ovladatelný výcvikový obojek s dosahem 200 metrů. Je vhodný pro psy, u kterých vibrační působení postačuje a pro majitele, kteří nechtějí používat elektrostatickou stimulaci. Ovladač umožňuje posílat psovi signály dvojího druhu: vibrační (chvěním obojku na krku psa, zprostředkované dvěma plastovými kontaktními body) a zvukové, které lze využít k výcviku dle potřeby různým způsobem. Tento výcvikový obojek tedy není vybaven elektrostatickou stimulací pomocí impulsů. Vysoce svítivá červená LED v obojku – na povel z ovladače ve tmě zviditelní Vašeho psa výraznými intenzivními záblesky mnohem výrazněji než běžný svítící obojek. Koncepce vše v jednom – pes nemusí mít v noci další svítící obojek. Kompaktní ovladač je malých rozměrů a bez vnější antény, je velmi šikovný do ruky, má pohotové ovládání je velmi odolný.Dosah obojku
Num Axes Pet at School vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů je dostatečný jak pro základní většiny psů. Num Axes Pet at School je ideální volbou pro základní výcvik povelů sedni, lehni a ke mě.
Typ korekce 
Výcvikový obojek Num Axes Pet at School má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a vibrace. Vibrace jsou nastavitelné ve 2 úrovních. Samotná vibrace většinou stačí pro odvedení pozornosti psa a není tak nutné používat impuls. 
Baterie a nabíjení
Přijímač u Num Axes Pet at School je na 3V baterii s označením CR2 a vysílačka je na baterie CR2032. Obojek i vysílačka vydrží velmi dlouho v provozu,výrobce udává až 6 měsíců při běžném použití. Cena nových baterií se pohybuje okolo 60,-Kč.
Vodotěsnost 
Vysílačka je voděodolná a nevadí jí běžný déšť a sníh, ale nesmí dojít k ponoření do vody. Přijímač je kompletně vodotěsný a ponořitelný. Je tak ideální volbou pro výcvik psů ve vodě.
Počet psů 
Num Axes Pet at School je speciálně navržen jen pro výcvik jednoho psa. Díky tomu má velmi pohotové ovládání, které je velmi jednoduché. Pro každou funkci máte tlačítko zvlášť, takže nedochází k prodlevám, když potřebujete rychle reagovat.
Délka obojku
Num Axes Pet at School má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65 cm.
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,2cm x 9,8 cm x 1,7cm a její váha je pouhých 36 gramů. Přijímač má šířku 6,8cm, výšku 4,3cm, hloubku 3,8cm a jeho váha je 75 gramů včetně obojku.

Výhody produktu
Nevýhody produktu

nejmenší a nejlehčí vysílačka
zvukové a vibrační upozornění
nemá impulsy a je tedy šetrnější
dosah až 200 metrů 
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
výdrž baterií až 6 měsíců
vodotěsný a ponořitelný přijímač

menší dosah obojku
větší rozměry přijímače

 
V čem vám obojek pomůže?

v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Pro jaké psy je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro střední a velká plemena psů.

Technické parametry

Dosah obojku
200 metrů

Počet psů
1 pes

Druh korekce
vibrace + zvuk + světlo

Vodotěsnost
ponořitelný do 1 metru

Nastavení vibrací
2 úrovně

Nastavení zvuku
1 úroveň

Nastavení impulzů
nemá

Délka obojku
20 až 65 cm

Výdrž vysílače
3 až 6 měsíců

Výdrž přijímače
3 až 6 měsíců

Rozměr přijímače
š.6,8cm x v.4,3cm x h.3,8cm

Rozměr vysílače
š.4,2cm x v.9,8 cm x h.1,7cm

Hmotnost přijímače
75 gramů

Hmotnost vysílače
36 gramů

Baterie v přijímači
3VCR2

Baterie ve vysílači
CR2032

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Plastové elektrody 
Nastavitelný obojek
Baterie do vysílače
Baterie do přijímače
Poutko na krk
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Pet at School Soft - kvalitně Produktový přehled - levně 350730